کد خبر: 179782
A

صدیقی: در انتخابات خبرگان اصالت با لیست جامعه مدرسین است

کاظم صدیقی با بیان اینکه در انتخابات مجلس خبرگان اصالت با لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه قم است، گفت: نظر و مشورت جامعه مدرسین یک چراغ روشن برای همه متدینین است.

صدیقی: در انتخابات خبرگان اصالت با لیست جامعه مدرسین است

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ آیت‌الله کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران، با اشاره به لیست‌های متنوع انتخاباتی و وضعیت فعالیت احزاب در آستانه انتخابات پیش رو گفت: جامعه مدرسین حتی قبل از انقلاب اسلامی همواره مورد اعتماد متدینین بوده و در تثبیت مرجعیت حضرت امام و مرجعیت مراجع عظام تقلید نقش کلیدی و اساسی داشته است.

وی با بیان اینکه، «جامعه مدرسین همواره مورد اعتماد مقام معظم رهبری نیز قرار داشته»، افزود: اعضای جامعه مدرسین از مجتهدین برجسته‌ای هستند که به لحاظ علمی و عملی برای مردم و جامعه حوزوی کشور شناخته شده‌اند و نظرشان یک حجت شرعی را دارا است.

صدیقی در ادامه تصریح کرد: اگر مردم بخواهند در رویداد‌های مهم بدون هیچ تردیدی تصمیم بگیریند و برای تصمیم‌شان یک حجت‌ شرعی داشته باشند بهتر است به نظر جامعه مدرسین عمل کنند چرا که فقهای برجسته جامعه مدرسین بر اساس حجت‌ شرعی تصمیم‌ می‌گیرند و مردمی که به نظر جامعه مدرسین عمل می‌‌کنند، پیش خدا حجت شرعی خواهند داشت.

وی با بیان اینکه در انتخابات مجلس خبرگان اصالت با لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خواهد بود، تاکید کرد: نظر و مشورت جامعه مدرسین یک چراغ روشن برای همه متدینین است.

منبع: تسنیم

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر