کد خبر: 180965
A

محمد مهاجری: قالیباف، هم از عملکرد خودش ضربه خورد، هم از حاشیه ها

محمد مهاجری درباره قالیباف گفت: آقای قالیباف دو کارنامه منفی دارد. یکی مربوط به مدیریت مجلس است و مجلس فعلی در افکار عمومی قوی و قدرتمند نیست و موضوع دوم، حاشیه‌هایی است که برای خود آقای قالیباف در ماه‌های اخیر مطرح شده است. این دو عامل حتماً در کاهش رای ایشان تاثیرگذار بوده است

محمد مهاجری: قالیباف، هم از عملکرد خودش ضربه خورد، هم از حاشیه ها

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ محمد مهاجری فعال رسانه ای سیاسی اصولگرا معتقداست شاهد بودیم برخی از اشخاص از گروه معتدلین و اصلاح‌طلب در انتخابات مشارکت داشتند، اما مشکل در بدنه رای این گروه کماکان پابرجا بود.

مهاجری گفت:بدنه این جریان باور ندارد رأیی که می‌دهد مثمرثمر است و چون بدنه اعتقادی به این موضوع ندارد، حتی اگر سران اصلاحات نیز در این انتخابات حضور پیدا می‌کردند، بدنه خود را موظف نمی‌دانست که همراهی کند.

محمد مهاجری در باره قالیباف گفت: آقای قالیباف دو کارنامه منفی دارد. یکی مربوط به مدیریت مجلس است و مجلس فعلی در افکار عمومی قوی و قدرتمند نیست و موضوع دوم، حاشیه‌هایی است که برای خود آقای قالیباف در ماه‌های اخیر مطرح شده است. این دو عامل حتماً در کاهش رای ایشان تاثیرگذار بوده است. آقای قالیباف در انتخابات چهار سال قبل بیش از یک میلیون و دویست هزار رای کسب کرده بود، اما بعید می‌دانم که در این دوره میزان آراء ایشان حتی به یک‌چهارم دوره قبل نیز برسد.

منبع: هم میهن

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر