کد خبر: 181585
A

سخنگوی سپاه: حماس محبوبیت مردمی و جهانی دارد

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حماس یک تفکر است، حماس یک سازمان آزادی بخش است که محبوبیت مردمی و جهانی دارد.

سخنگوی سپاه: حماس محبوبیت مردمی و جهانی دارد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی هرگاه توانست چنین جنایتی مرتکب شود می‌تواند ادعای نابودی حماس را داشته باشد.

سردار شریف با بیان اینکه رژیم صهیونیستی بی‌سابقه‌ترین شکست را در عملیات طوفان‌الاقصی متحمل شد، گفت: رژیم اشغالگر قدس هم در عرصه نظامی و هم در افکار عمومی شکست سنگینی متحمل شده است.

وی افزود: در مقابل پیروزی‌های بزرگی نصیب فلسطینیان شده که اهم آن را در شکست ابهت پوشالی صهیونیست‌ها و بالا بردن اعتماد به نفس فلسطینیان می‌توان دید.

سخنگوی سپاه تاکید کرد: صرف‌نظر از جنایات وحشیانه مردم مظلوم غزه، چهره واقعی صهیونیست‌ها در عملیات طوفان‌الاقصی به جهان مخابره شد و این دستاورد کوچکی نیست.

سردار رمضان شریف گفت: حماس یک تفکر است، حماس یک سازمان آزادی بخش است که محبوبیت مردمی و جهانی دارد. مگر صهیونیست‌ها می‌توانند همه فلسطینی‌ها را نابود کنند؟ هرگاه توانستند چنین جنایتی مرتکب شوند می‌توانند ادعای نابودی حماس را داشته باشند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر