کد خبر: 176516
A

ماجرای بیماری خانم بازیگر از زبان خودش

زهره حمیدی که مدتی بود فعالیت زیادی در عرصه بازیگری نداشت به تازگی از ابتلای خود به سرطان و امیدواری برای شکست این بیماری خبر داده است.

ماجرای بیماری خانم بازیگر از زبان خودش

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛زهره حمیدی که مدتی از فضای مجازی فاصله گرفته بود درباره علت نبودنش توضیحاتی را در قالب ویدئو منتشر و از ابتلای خود به بیماری سرطان خبر داد.

زهره حمیدی در توضیحاتی دربارهدلایل غیبتش در فضای مجازی این چنین گفت: «متاسفانه دچار بیماری بودم، دچار درد وحشتناک، سه ماه واقعا درد کشیدم، خیلی دکتر رفتم، دکتر متخصص، دکتر گیاهی، دکتر سنتی ولی هیچ کدام متوجه نشدند که این بیماری و درد من از چیست؟ تا اینکه پیش یک متخصص داخلی رفتم که خیلی تعریفش را شنیده بودم، ایشان بعد از چند بار ویزیت و وقتی که دید درد من آرام نمی‌شود، سونوگرافی و آندوسکوپی تجویز کرد، بعد از اینکه سونوگرافی و نتایج را دید، گفتم دکتر هر چه که هست بگو من نمی ترسم.»

گرچه در این ویدئو زهره حمیدی خبر از نوع بیماریش نداده اما این بازیگر با هشتگ های سرطان و شکست دادن سرطان، بیماریش را اعلام کرد.

زهره حمیدی در آثاری چون شوق پرواز، خوش خیال، کاراگاه، بهشت گمشده، تولدی دیگر، من و شارمین، خداداد، فرشتگان بی بال، لبه تیغ، پس کوچه های شمرون و ... به ایفای نقش پرداخته است.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر