کد خبر: 182253
A

پیشنهاد ترامپ به ایلان ماسک

روزنامه‌ی واشنگتن‌پست گزارش داده است که دونالد ترامپ زمانی قصد داشت شبکه‌ی اجتماعی Truth Social را به ایلان ماسک بفروشد.

پیشنهاد ترامپ به ایلان ماسک

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ براساس ادعای دو منبع ناشناس، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده در تابستان گذشته این پیشنهاد را مطرح کرده بود.

در آن زمان و اواخر سال ۲۰۲۲، ماسک قبل از اینکه ریاست ایکس را به لیندا یاکارینو واگذار کند، خود شخصاً آن را اداره می‌کرد. واشنگتن‌پست گزارش داد که ماسک و ترامپ بیش از آنچه گزارش‌های رسمی ادعا می‌کنند، باهم در تماس بوده‌اند و ترامپ با اینکه مذاکرات قبلی به جایی نرسید، همچنان به افراد معتمد خود گفته است که مدیرعامل تسلا باید پلتفرمش را بخرد.

ترامپ اخیراً در مصاحبه‌ای با CNBC تأیید کرد که با ماسک ملاقات کرده است. ماسک در اواخر ۲۰۲۲ حساب ایکس ترامپ را تنها چند هفته پس از تصاحب توییتر احیا کرد. بااین‌حال، ترامپ همچنان ترجیح می‌دهد از تروث سوشال استفاده کند؛ آن‌هم در شرایطی که طرفداران بسیار کمتری در آنجا درمقایسه‌با شبکه‌ی اجتماعی ایکس (توییتر سابق) دارد.

شبکه‌ی اجتماعی ترامپ از زمان راه‌اندازی در سال ۲۰۲۲ با مشکلات مالی جدی روبه‌رو بوده است. براساس پرونده‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار، تروث سوشال در یک سال اخیر ده‌هامیلیون دلار از دست داده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر