کد خبر: 149968
A

دنی آلوز: من قربانی تجاوز شدم!

امروز دادگاهی در شهر بارسلون با درخواست آزادی موقت دنی آلوز تا زمان برگزاری جلسه دادگاه مخالفت کرده و در نتیجه او همچنان در زندان باقی ماند. اما اخباری که امروز در اسپانیا منتشر شد حاکی از این است که آلوز در درخواستی که برای دادگاه ارسال کرده بار دیگر روایت خود را تغییر داده است. آلوز که به تجاوز به یک زن متهم شده است در اظهارات جدید خود مدعی شده در واقع شاکی پرونده بوده که به او تعرض کرده است. آلواز خودش را قربانی تجاوز خوانده است.

دنی آلوز: من قربانی تجاوز شدم!

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ امروز دادگاهی در شهر بارسلون با درخواست آزادی موقت دنی آلوز تا زمان برگزاری جلسه دادگاه مخالفت کرده و در نتیجه او همچنان در زندان باقی ماند.

اما اخباری که امروز در اسپانیا منتشر شد حاکی از این است که آلوز در درخواستی که برای دادگاه ارسال کرده بار دیگر روایت خود را تغییر داده است. آلوز که به تجاوز به یک زن متهم شده است در اظهارات جدید خود مدعی شده در واقع شاکی پرونده بوده که به او تعرض کرده است. آلواز خودش را قربانی تجاوز خوانده است.

این تناقض‌گویی‌ها مسلما به نفع ستاره برزیلی نخواهد بود. آلوز ابتدا مدعی شده بود که این زن را اصلا نمی‌شناسد. او بعد از این ادعای اولیه سه بار دیگر ادعاهایی جدید مطرح کرد که با ادعاهای قبلی او تفاوت داشت. آلوز حالا روند اعترافات گذشته خود را کاملا تغییر داده و می‌گوید نه تنها هیچ اشتباهی از او سر نزده بلکه خودش قربانی بوده است.

رسانه‌های کاتالان از اظهارات جدید دنی آلوز به عنوان ادعایی سورئال یاد کرده‌اند. آلوز به دادگاه اعلام کرده تا کنون هر چه گفته دروغ بوده چرا که سعی داشته از شاکی‌اش حمایت کند.

این صحبت‌های آلواز در حالی مطرح می‌شود که پزشکی قانونی شواهد غیر قابل انکاری از تجاوز او به شاکی پرونده پیدا کرده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر