کد خبر: 164457
A

هتل رونالدو فول شد؛ شبی ۵۰ میلیون برای ندیدن کریس!

خبر رسیده که مردم مقابل هتل صف کشیده اند تا رونالدو را ببینند.فقط همین چند لحظه که او از ماشین پیاده شود و به سمت اتاقش در هتل برود.

هتل رونالدو فول شد؛ شبی ۵۰ میلیون برای ندیدن کریس!

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ احتمالا این آخرین شانس همه نفراتی است که مقابل هتل اسپیناس صف کشیده اند یا حتی اتاق رزرو کرده اند؛بله اتاق رزرو کرده اند.شبی 50 میلیون تومان سوئیت برای ندیدن کریس!

پیش بینی‌ام این است که اتفاق به این شکل رقم خواهد خورد.از آنجا که کل اتاق ها و سوئیت های این هتل پر شده و باشگاه النصر هم دو طبقه را کامل در اختیار گرفته هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.بازیکنان و ستاره های النصر همه کارها را در اتاق های شان انجام خواهند داد و حتی برای صبحانه و شام و ناهار هم وارد رستوران نخواهند شد.

تدابیر شدید امنیتی در کار است و بعید است که مثل حضور خیلی از تیم ها؛بازیکنان در لابی هتل وقت بگذرانند یا در محوطه برای خودشان قدم بزنند.البته این قصه بیشتر فقط برای رونالدو صدق خواهد کرد.

خبر رسیده مردم مقابل هتل صف کشیده اند و اتاق های هتل اسپیناس تکمیل شده است.این همه هزینه برای ندیدن رونالدو.البته شاید برای لحظه ای بشود این فوق ستاره فوتبال را دید اما خیلی بعید است همه چیز آن طور که تصور طرفداران رونالدو در ایران است اتفاق بیفتد.مثلا رزرو اتاق در هتل به بهانه اینکه کریس را در زمان صبحانه و شام و ناهار ببینند.خود مسئولان باشگاه النصر هم عنوان کرده اند که این بازیکن به قرنطینه خواهد رفت و ...

 

شاید هم این وسط اتفاقی افتاد و همه معادلات را بهم زد اما نمی دانم چرا این شبی 50 میلیون خیلی درد دارد،واقعا درد دارد!

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر