کد خبر: 170965
A

با شکایت دستیاران ساپینتو و حکم فیفا پنجره استقلال دوباره بسته شد

باشگاه استقلال که با پرونده‌های متعدد مالی در فیفا طرف‌حساب است این بار به خاطر شکایت دستیاران ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی فصل گذشته این تیم محکوم شده تا برای چندمین بار در سال‌های اخیر پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته شود.

با شکایت دستیاران ساپینتو و حکم فیفا پنجره استقلال دوباره بسته شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ باشگاه استقلال که با پرونده‌های متعدد مالی در فیفا طرف‌حساب است این بار به خاطر شکایت دستیاران ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی فصل گذشته این تیم محکوم شده تا برای چندمین بار در سال‌های اخیر پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته شود.

بر اساس شکایت ژائو لوئیس آبرئو، آنالیزور جوان و 25 ساله فصل گذشته استقلال این باشگاه به پرداخت 9300 یورو به همراه پنج درصد تاخیر از این مبلغ به این مربی محکوم شده است. همچنین درخصوص شکایت روی ماتا که از وی به عنوان تنها فرد دارای رزومه بالا در میان دستیاران ساپینتو نام برده می‌شد نیز باشگاه استقلال در رایی مشابه با ژائو لوئیس آبرئو، به پرداخت همان مبلغ 9300 یورو به همراه پنج درصد تاخیر از این مبلغ به این مربی محکوم شده است تا به واسطه این دو شکایت و تا زمان تسویه‌حساب، پنجره استقلال دوباره بسته شود. این در حالی است که نگاهی به اسامی نفراتی همچون ریکاردو ساپینتو، عزیزبک آمانوف و پادوانی که گفته می‌شود هنوز هم نسبت به مبلغ دریافتی‌‌اش رضایت کامل را نداده و به دنبال شکایت در مراجع دیگر است، به علاوه رافائل سیلوا، مدافع برزیلی فصل گذشته استقلال این نگرانی بار دیگر برای طرفداران استقلال به وجود آمده که مبادا استقلالی‌‌ها در فاصله حدود دو ماه مانده به فصل نقل و انتقالات زمستانی دوباره با مشکلات گذشته برای تقویت خود مواجه شود.

منبع: فرهیختگان

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر