کد خبر: 174086
A

صحبت‌های نگران‌کننده درباره سردار آزمون

مشاور فنی تیم ملی فوتبال اعلام کرد وضعیت سردار آزمون برای حضور در جام ملت‌های آسیا هنوز مشخص نیست.

صحبت‌های نگران‌کننده درباره سردار آزمون

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ از مدت‌ها قبل بحث غیبت سردار آزمون در جام ملت‌های آسیا مطرح بوده است؛ در زمان عقد قرارداد مهاجم ایران با آ. اس. رم مطالبی درباره شرط باشگاه ایتالیایی مبنی بر غیبت او در جام ملت‌های آسیا هنگام عقد قرارداد منتشر و با گذشت زمان مشخص شد که ظاهرا این ماجرا درست است.

بعد از این اتفاقات قرار بر این شد که امیر قلعه‌نویی در سفری به ایتالیا شخصا با ژوزه مورینیو سرمربی رم صحبت کند و مجوز حضور آزمون در ترکیب ایران برای جام ملت‌ها را بگیرد، اما این مسئله نیز هنوز میسر نشده است.

در چنین شرایطی شایعات زیادی درباره غیبت آزمون در ترکیب ایران منتشر شده و جالب است که اعضای کادرفنی تیم ملی نیز از وضعیت مهاجم ایرانی و حضور یا عدم حضور او در جام ملت‌ها بی‌خبر هستند.

هومن افاضلی مشاور فنی امیر قلعه‌نویی در تیم ملی ایران درباره آخرین وضعیت سردار آزمون گفت: «تا جایی که من اطلاع دارم، قرار بود آقای قلعه‌نویی سفری به ایتالیا داشته باشند و مستقیم صحبت کنند. متاسفانه شرایط هنوز فراهم نشده است. بخشی از آن به بحث ویزا مربوط است، اما اینکه چه اتفاقی می‌افتد را هنوز خودمان نمی‌دانیم.»

او ادامه داد: «باید ببینیم باشگاه رم چقدر همکاری می‌کند؛ سردار آزمون بازیکن مهمی برای ما است. او جزء بازیکنانی است که همه آسیا روی او حساب می‌کنند و شناخته شده است. امیدوارم شرایط استفاده از او فراهم شود. اینکه چه اتفاقی می‌افتد را باید کمی بیشتر صبر کنیم.»

منبع: ورزش سه

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر