کد خبر: 174938
A

درویش: سرمربی جدید پرسپولیس تا آخر هفته مشخص می‌شود

رضا درویش در خصوص جلسه با مدیر برنامه‌های یحیی گل محمدی و مطرح شدن گزینه‌های خارجی برای هدایت تیم پرسپولیس اظهار داشت: قبلاً هماهنگی‌های لازم انجام شده بود. او روی تصمیم خودش مُصر بود که ادامه همکاری ندهد، از این جهت تفاهم‌نامه‌ای آماده کردند. در حال بررسی بند‌های آن با واحد حقوقی هستند. از این بابت مشکلی نیست، ولی همین جا اعلام می‌کنم او با ادامه همکاری موافق نبود.

درویش: سرمربی جدید پرسپولیس تا آخر هفته مشخص می‌شود

 به گزارش سایت دیده بان ایران؛رضا درویش در خصوص جلسه با مدیر برنامه‌های یحیی گل محمدی و مطرح شدن گزینه‌های خارجی برای هدایت تیم پرسپولیس اظهار داشت: قبلاً هماهنگی‌های لازم انجام شده بود. او روی تصمیم خودش مُصر بود که ادامه همکاری ندهد، از این جهت تفاهم‌نامه‌ای آماده کردند. در حال بررسی بند‌های آن با واحد حقوقی هستند. از این بابت مشکلی نیست، ولی همین جا اعلام می‌کنم او با ادامه همکاری موافق نبود.

وی افزود: یکی از دوستان گفت شما گفته‌اید گل محمدی حالش خوب نبوده، کجا این حرف را زدم؟ اتفاقا در این چند وقت اخیر او را به این سرحالی ندیده بودم. چند بار به دوستان گفتم. او فضای فوتبال ایران را برای ادامه کار مهیا نمی‌دید.

وی در مورد مطرح شدن نام برانکو گفت: گفتم ۱۰ گزینه هست و اجازه بدهید اسمی نبریم. ان‌شاءالله بهترین گزینه و کسی که می‌تواند پرسپولیس را در قهرمانی حفظ کند یقینا انتخاب خواهد شد. ان‌شاءالله تا آخر هفته این کار انجام می‌شود. همه گزینه‌ها جدی هستند، اگر جدی نبود که مذاکره نمی‌کردیم. مگر من مذاکره شوخی هم با کسی می‌کنم؟!

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر