کد خبر: 177908
A

سرمربی قطر: بازی سختی با ایران داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر دیدار نیمه نهایی با ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ را سخت و دشوار توصیف کرد.

سرمربی قطر: بازی سختی با ایران داریم

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ مارکس لوپس، سرمربی اسپانیایی تیم ملی فوتبال قطر درباره پیروزی تیمش برابر ازبکستان در ضربات پنالتی و صعود به نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا 2023 گفت:  در این بازی عملکرد خوبی داشتیم و از سطح فنی بازیکنانم راضی هستم.  این پیروزی و صعود را به همه قطری‌ها تبریک می‌گویم و از هواداران می‌خواهم در  بازی آینده با ایران نیز همچنان از ما حمایت کنند.

لوپس خاطرنشان کرد: بازی با ازبکستان آسان نبود و در ضربات پنالتی هم به دست آوردن پیروزی سخت است. از نوع بازی تیم در این بازی رضایت دارم و باید با همین تمرکز و جاه‌طلبی به مسیرمان در جام ملت‌های آسیا 2023 ادامه دهیم.

لوپس درباره توانمندی‌اش برای هدایت کردن تیم ملی فوتبال قطر به نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا 2023 با وجود اینکه در روزهای کم باقی مانده به مسابقات سرمربی این تیم شد، گفت: این یک موفقیت بزرگ است اما کارمان هنوز به پایان نرسیده و دو مسابقه دیگر تا دومین قهرمانی متوالی پیش‌رو داریم. بازی بعدی‌مان با ایران سخت خواهد بود. به بازیکنان پس از بازی سخت با ازبکستان استراحت کوتاهی می‌دهم تا آماده رویارویی با ایران شوند.

ایران و قطر ساعت 18:30 چهارشنبه 18 بهمن در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف هم خواهند رفت. در دیگر بازی این مرحله اردن با کره‌جنوبی بازی می‌کند.

منبع: فوتبالی

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر