کد خبر: 178075
A

باشگاه استقلال مشکل مالیاتی را برطرف کرد

باشگاه استقلال در مسیر دریافت مجوز حرفه‌ای با پرداخت بدهی‌های مالیاتی گذشته و انعقاد تفاهم‌نامه مالیاتی یکی دیگر از موانع این هدف را برطرف کرد.

باشگاه استقلال مشکل مالیاتی را برطرف کرد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ با توجه به تاکید علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال مبنی بر ضرورت دریافت مجوز حرفه‌ای و با استناد به نقش تسویه حساب‌های مالیاتی در روند صدور این مجوز، باشگاه استقلال حل مشکل مالیاتی باشگاه که قدمت ۱۷ ساله دارد را در دستور کار قرار داد.

 به همین منظور مدیرعامل باشگاه استقلال به مدیران باشگاه ماموریت داد موانع مالیاتی را از سر راه باشگاه برطرف کنند.

به گفته محسن شیرزادی، معاون مالی باشگاه استقلال، بدهی مالیاتی مربوط به درآمد‌های سال ۱۴۰۱ باشگاه که ۳۱/۸ میلیارد تومان اعلام شده بود، با تلاش و پیگیری به ۲/۸ میلیارد تومان کاهش پیدا کرد.

شیرزادی در ادامه افزود: در حالی که بدهی‌های مالیاتی انباشته شده باشگاه استقلال از حدود بیش از ۱۷ سال پیش تا سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۲۷۰ میلیارد تومان اعلام شده بود، باشگاه استقلال توانست با پیگیری‌های مداوم و مراجعات مکرر، این عدد را به مبلغ ۳۲ میلیارد تومان کاهش دهد.

متعاقبا باشگاه برای انعقاد تفاهم نامه مالیاتی برای اخذ مجوز حرفه‌ای حدودا مبلغ ۲۱ میلیارد را نقدا پرداخت کرد تا مابقی را طبق توافق با امور مالیاتی به صورت اقساط پرداخت کند. با بارگذاری این تفاهم نامه مالیاتی استقلال مشکلی از سمت بدهی مالیاتی برای اخذ مجوز حرفه‌ای نخواهد داشت.

منبع: باشگاه استقلال

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر