کد خبر: 178403
A

لوپس: این بهترین روز من است/ برنامه ما برابر ایران جواب داد

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر از پیروزی برابر ایران بسیار خوشحال است و از راز این پیروزی گفت.

لوپس: این بهترین روز من است/ برنامه ما برابر ایران جواب داد

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛تیم ملی فوتبال قطر در نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف ایران رفت و توانست با نتیجه سه بر دو به پیروزی دست پیدا کند. قطر با بردی که در این بازی به دست آورد به فینال صعود کرد تا حریف اردن شود.

مارکس لوپس، سرمربی قطر، بعد از بازی گفت: شب بسیار خوبی را با هواداران تجربه کردیم.‌ شش سال است که در قطر هستم و این بهترین لحظه من در این کشور است. از هواداران به خاطر حمایت بی‌نظیری که از تیم داشتند تشکر می‌کنیم و این پیروزی را به آنها هدیه می‌دهیم. ما بازی باشکوهی را به نمایش گذاشتیم و همه بازیکنان خوب بودند و نهایت تلاش خود را به کار بستند.

او ادامه داد: ما لحظات سختی را تجربه کردیم. از من انتقاد شد که چرا تغییرات زیادی را در ترکیب تیم می‌دهم اما فشار بازی زیاد بود و مجبور بودم که به همه بازیکنان بازی بدهم تا آنها هم در شرایط بازی باشند. خوشبختانه همه بازیکنان با تمرکز بازی کردند و نهایت تلاش خود را به کار گرفتند. در یک بازی سخت پیروز شدیم.

لوپس افزود: بسیار خوشحال هستیم اما هنوز ماموریت ما تمام نشده است و یک گام دیگر باقی مانده است. باید روی بازی فینال با اردن تمرکز کنیم و خود را برای این بازی هم آماده کنیم.

او درباره درخشش اکرم عفیف در این بازی گفت: عفیف یک بازیکن متفاوت است و می‌داند چگونه تفاوت‌ها را رقم بزند. در بازی برابر ایران هدف ما سرعت‌دادن در فاز هجومی بود و این نقشه ما موفقیت‌آمیز بود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر