کد خبر: 183312
A

غیبت ۳ ملی‌پوش در بازی برگشت با ترکمنستان

تیم ملی فوتبال ایران ساعاتی دیگر تهران را به مقصد عشق‌آباد ترک می‌کند و پرواز اختصاصی برای شاگردان امیر قلعه‌نویی در نظر گرفته شده تا بتوانند ۴۸ ساعت قبل از دیدار مقابل تیم ترکمنستان به این کشور برسند، اما در این سفر سه ستاره در کنار تیم نخواهند بود.

غیبت ۳ ملی‌پوش در بازی برگشت با ترکمنستان

به گزارش سایت دیده بان ایران؛  تیم ملی فوتبال ایران ساعاتی دیگر تهران را به مقصد عشق‌آباد ترک می‌کند و پرواز اختصاصی برای شاگردان امیر قلعه‌نویی در نظر گرفته شده تا بتوانند ۴۸ ساعت قبل از دیدار مقابل تیم ترکمنستان به این کشور برسند، اما در این سفر سه ستاره در کنار تیم نخواهند بود.

علیرضا جهانبخش که همراه با آسیب دیدگی به اردوی تیم ملی ایران اضافه شد تا صرفا در کنار شاگردان امیر قلعه‌نویی باشد و در دیدار روز دوم فروردین ماه مقابل ترکمنستان هم غایب بود، بخاطر ادامه مصدومیت از تمرینات هم دور ماند تا دوباره به هلند برگردد و تیم را در سفر به عشق‌آباد همراهی نکند.

سردار آزمون هم که پس از گلزنی مقابل ترکمنستان آسیب دید و در دقایق پایانی نیمه اول تعویض شد، همراه ملی پوشان ایران در سفر به عشق‌آباد نخواهد بود و به ایتالیا و محل تمرینات رم برمی‌گردد.

مهدی ترابی هم دیگر غایب کاروان تیم ملی ایران در سفر به ترکمنستان است و پس از غیبت در دیدار رفت مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ برابر این تیم به دلیل سرما خوردگی، مسابقه برگشت را هم از دست داده است.

علاوه بر غیبت ترابی، جهانبخش و آزمون در سفر به ترکمنستان، سه ملی پوش دیگر هم منتظر ویزای این کشور هستند تا کاروان تیم ایران را همراهی کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر