کد خبر: 103617
A

رییس قوه قضاییه اوایل امسال اولین جلسه شورای عالی حفظ حقوق بیت‌المال را در لواسان برگزار کرد و امروز دومین جلسه این شورا با حضور جمعی از وزرا و مقامات عالی قضایی و اجرایی در دماوند برگزار خواهد شد.

به گزارش دیده بان ایران، مقامات عالی قضایی و اجرایی جهت شرکت در شورای عالی حفظ حقوق بیت المال صبح امروز وارد دماوند شدند.

 

سید ابراهیم رئیسی در هفته منابع طبیعی، صبح امروز وارد شهرستان دماوند شد.

 
 

دماوند به عنوان منطقه گردشگری به دلیل طبیعت زیبا و خوش آب و هوا، همواره یکی از محلهای مورد طمع زمین خواران و متعرضین به منابع طبیعی، در نزدیکی پایتخت بوده است.

 

کوه خواری، تغییر کاربری اراضی زراعی و ساخت و سازهای غیرمجاز در سالهای اخیر، دماوند و حومه آن را نیازمند توجه ویژه کرده است.

 

رئیسی که موضوع صیانت از محیط زیست و جلوگیری از تعرض به منابع طبیعی را در دوره تحول یکی از اولویتهای دستگاه قضایی اعلام کرده است اوایل امسال اولین جلسه شورای عالی حفظ حقوق بیت المال را در لواسان برگزار کرد و امروز دومین جلسه این شورا با حضور جمعی از وزرا و مقامات عالی قضایی و اجرایی در دماوند برگزار خواهد شد.

 

در بدو ورود به دماوند، رئیسی ضمن بازدید میدانی، از نزدیک در جریان آخرین وضعیت منابع طبیعی و محیط زیست در دماوند قرار گرفت.

 

حضور در جلسه شورای عالی حفظ حقوق بیت المال به منظور پیگیری اجرای مصوبات جلسه پیشین در لواسان و نیز اتخاذ تصمیمات جدید در این حوزه دیگر برنامه ریسی در دماوند خواهد بود.

منبع: انتخاب

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر