• ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۷:۴۸

  خانه فخرالدوله، دختر مظفرالدین شاه قاجار در منطقه 12 تهران مدتی است که خانه مداحان اهل بیت(ع) است.

 • ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۷:۴۴

  عضو کمیته کشوری ایدز و دبیر علمی هفتمین سمینار سراسری ایدز به افزایش بروز این بیماری در بین زنان اشاره کرد و گفت: برای نخستین بار در سال جاری بروز موارد جدید ابتلا به ایدز در بین مردان و زنان ایرانی در حال برابری است.

 • ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۷:۴۰

  شاید این سوال از آقای کدخدایی پرسیدنی باشد که آیا مانند مثالهایی که در باره مشاغل مختلف در بالا آمد، آیا اصولا هیچ فرضی برای تخلف اعضای محترم شورای نگهبان متصور هست؟ مثلا اینکه دوعضو شورای نگهبان در سال 88 از یک کاندیدا حمایت کرده اند تخلف هست یا نیست؟ اینکه بعضی اعضای محترم شورای نگهبان بدلیل حضور در یک تشکل سیاسی - روحانی مکررا از کاندیداهای خاص حمایت می کنند، یا حتی در یک انتخابات به سود یک کاندیدا سخنرانی می کنند و یا علیه کاندیدای دیگری حرف می زنند تخلف هست یا نه؟

 • ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۷:۳۱

  سیدوحید حسینی، تهیه‌کننده و مجری برنامه «دستپخت» با قبول این‌که لحن بدی در برنامه داشته است، می‌گوید از مردم عذرخواهی می‌کند. او بر این باور است که می‌خواهد صداقت را در راستای تبلیغ سبک زندگی ایرانی و اسلامی در برنامه رواج دهد.

 • ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۷:۳۰
  پروژه‌هایی که معاون رئیس‌جمهور در سفر به خوزستان افتتاح کرد؛

  هواپیما که روی باند فرودگاه می دود، دارم تمام خاطرات این دو روز سفر را مرور می کنم، سفری به سرزمینی که همیشه نامش با دفاع مقدس، با لب کارونش ، با فوتبال ، با نخل هایش زنده است

 • ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۷:۲۰

  یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که درخواستی برای استیضاح وزیر امور خارجه تقدیم هیئت رئیسه مجلس نشده است.

 • ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۷:۱۷

  اتوبوس‌هایی که کارگران هفت تپه با آن به اینجا آمده‌اند هم در گوشه دیگر خیابان پارک شده.تقریباً همه تجمع‌کنندگان متفق القول به پرداخت نشدن حقوق و عدم رعایت حق و حقوق‌شان اعتراض دارند

 • ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۷:۰۹

  نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: همه این باور مشترک را داریم که اعتلای یک جامعه، فرزانگی، سعادت و توسعه جامعه در گروه مطالعه و افزایش سرانه مطالعه است، پس وظیفه و رسالت مسئولین علم و فرهنگ و دانش جامعه باید متمرکز بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی باشد.

 • ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۶:۵۸

  جلسه محاکمه متهمان پرونده گندم که مربوط به مخلوط کردن گندم با خاک، دوباره فروشی و سایر اقدامات مجرمانه این افراد به ریاست قاضی دکتر سید محمود ساداتی و مستشاری علی فرهادی پور و محسن رجایی نیا برگزار شد .

 • ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۶:۳۶

  داشتن یک نوزاد چند ماهه به این معنا نیست که شما باید قید یک سفر ایمن و راحت را با هواپیما بزنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که اندکی حواس خود را بیشتر جمع کرده و راهکارهایی را به کار ببندید تا کودک شما سفر راحتی را تجربه کند. بدون شک اگر بتوانید همه شرایط را برای یک سفر بی دردسر با کودک خود فراهم کنید، شما هم سفر بدون استرس و راحتی خواهید داشت.

جستجوی پیشرفته