• ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ ۱۱:۵۶

  خبرگزاری بلومبرگ به نقل از سفیر آمریکا در آلمان گزارش کرده که مذاکرات شرکت آلمانی فولکس واگن و نمایندگان دولت ایالات متحده در مورد کسب معافیت از تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه ایران به نتیجه نرسیده و این شرکت در نظر دارد "تقریبا تمامی" فعالیت و ارتباطات خود را با ایران متوقف کند. با پایان یافتن تحریم‌های هسته‌ای علیه جمهوری اسلامی، شرکت فولکس واگن اعلام کرد پس از چندین سال غیبت، بار دیگر به ایران باز خواهد گشت و در تیرماه سال گذشته به نقل از یکی از معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی گزارش شد که این شرکت آلمانی همکاری خود را با شرکت ایرانی ماموت خودرو آغاز کرده و قرار است این دو شرکت "محصول مشترکی عرضه کنند." این مقام وزارت صنعت بازگشت فولکس واگن را "یکی از دستاوردهای برجام" توصیف کرد. بعدا به نقل از منابع فولکس واگن گزارش شد که حضور این شرکت در بازار ایران با عرضه دو نوع خودرو ساخت شرکت آغاز می‌شود و آغاز همکاری در زمینه تولید نیازمند بررسی‌های بیشتری است. شرکت خودروسازی فولکس واگن روابط تجاری و فعالیت خود را در ایران متوقف می‌کند

 • ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ ۱۱:۴۹

  اقلیت‌های مذهبی در تهران در روز تاسوعای حسینی میهمان ویژه امام حسین(ع) در تکیه ثارالله در میدان هفتم تیرتهران بودند؛ تکیه‌ای که در آن غذاهای نذری فقط میان اقلیت‌های مذهبی توزیع می‌شود

 • ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۱۷:۳۲

  عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفته است که اگر در حادثه اخیر کاشان وزارت راه مقصر باشد یک بند به طرح استیضاح آخوندی اضافه می‌شود.

 • ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۱۷:۱۳

  روزنامه «الاخبار» لبنان گزارش داد که دفتر کنسولی سفارت آمریکا در تل‌آویو به درخواست «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان و هیأت همراه برای صدور روادید جهت سفر به واشنگتن پاسخ منفی داد.

 • ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۱۷:۱۱

  فرمانده انتظامی شهرستان ارومیه از وقوع سرقت در طلا فروشی ارومیه خبرداد.

 • ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۱۶:۵۷

  رییس قوه قضاییه پیام تسلیتی در پی حادثه جاده کاشان - نطنز صادر و اعلام کرد: ضروری است رئیس کل دادگستری استان اصفهان نظارت لازم را در رسیدگی سریع به پرونده حادثه بعمل آورده و نتیجه را اعلام نمایند.

 • ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۱۶:۳۸

  یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه درخصوص شرایط کنونی کشور گفت: اقتصاد کوپنی کار درستی است اما چون در برابرش جبهه‌گیری می‌شود، انجام نمی‌دهیم. ما نباید درگیر واژه‌ها و رفتارهایی شویم که از دید اجتماعی ممکن است نامناسب باشد. باید مشکل مردم را حل کنیم.

 • ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۱۶:۲۷

  مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان از انتقال ۱۹ جسد قربانیان حادثه تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر سوخت که شب گذشته در محور کاشان – نطنز اتفاق افتاد، به پزشکی قانونی اصفهان خبر داد.

 • ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۱۶:۱۹

  رئیس جمهور، یک قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به «سازمان اداری و استخدامی کشور» ابلاغ کرد.

 • ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۱۶:۱۸
  در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی به ریاست روحانی؛

  شورای عالی هماهنگی اقتصادی با هدف متنوع‌سازی روش‌های فروش نفت، طرح عرضه نفت خام در رینگ صادراتی بورس انرژی در داخل کشور به صورت ارزی را تصویب کرد.

جستجوی پیشرفته