• ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۵:۰۹

  شنیده شده مسئولان باشگاه استقلال به دنبال جذب امیر قلعه نویی برای نشستن روی نیمکت استقلال هستند.

 • ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۴:۲۴

  دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان به کرونا را اعلام کرد؛بر اساس آمار وزارت بهداشت در یک شبانه روز گذشته تعداد مبتلایان جدید ۳،۸۲۵ نفررسید. تعداد قربانیان جدید این ویروس هم ۲۱۱ نفرشد بر اساس این گزارش تعداد کل مبتلایان به ۴۶۱،۰۴۴ نفر و کل قربانیان به ۲۶،۳۸۰ نفر رسیده است. همچنین تعداد بهبودیافتگان کرونا ۳۸۳،۳۶۸ نفر و بیماران بدحال ۴،۱۲۱ نفر گزارش شده است

 • ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۴:۱۰

  رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس مدعیست که هزینه درمان هر بیمار کرونایی در صورت استفاده از شش آمپول چیزی قریب به ۹ میلیون تومان می‌شود.

 • ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۳:۴۷

  چرا کلاهبردار؟ این واژه درباره سیدمحمدهادی طلوعی از کجا آمده است؟ کلاه بردار صفتی است که به محض پیش آمدن نام افراد موفق و مشهور و خصوصا کارآفرینان جوان و موفق، زیاد شنیده می شوید که البته این مشکل ریشه در مشکلات روانی و حقارت های شخصی در جامعه دارد که تاب دیدن موفقیت ها افراد موفق را ندارند و به دنبال تخریب و یا نشر اکاذیب و افترا به این افراد می باشند.

 • ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۳:۲۱

  شنیده شده اطرافیان احمدی نژاد مشغول برنامه ریزی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری هستند. وهاب عزیزی فعال رسانه‌ای اصولگرا از احتمال حمایت احمدی‌نژاد از یک کاندیدای «اجاره‌ای» گفته است:«چنانچه احمدی‌نژاد مجوز حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ را دریافت نکند این احتمال وجود دارد که با حمایت از یک نامزد اجاره‌ای، شورای نگهبان را دور بزند و در تشکیل دولت آینده سهیم شود.» بنابر این گزارش گفته می شود نزدیکان احمدی نژاد به دنبال حضور غلامحسین الهام سخنگوی دولت احمدی نژاد و عضو حقوق دان شورای نگهبان در سال های در سال‌های ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۹ است.

 • ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۲:۵۹

  احمد زید آبادی روزنامه نگار پیشکسوت و فعال سیاسی معتقد است جو بایدن در مناظره مردود شده است: واقعیت این است که رفتار بایدن در طول مناظره در حد شرم‌آور و غیر قابل‌ِ تحملی آزاردهنده بود. در حالی که ترامپ معمولاً رویش به سمت بایدن بود و او را مرتب "جو" خطاب می‌کرد، در مقابل، بایدن گویی عامدانه یکسره رویش به مجری و دوربین تلویزیون بود و ‌نه فقط اسم رقیب خود را به زبان نمی‌آورد، بلکه با لحنی سرشار از تحقیر با ضمیر "این" به ترامپ اشاره می‌کرد!

 • ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۲:۵۰

  سایت رجانیوز در راستای هجمه علیه مهدی نصیری در خصوص بحث حجاب در گفت و گو با یک کارشناس مذهبی قید کرده است که « از سال پنجم بعثت، حجاب به صورت یک واجب شرعی در جامعه اسلامی مطرح شد؛ اما این بدان معنا نیست که پیش از آن حجاب وجود نداشت.»

 • ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۲:۳۸

  کرباسچی: حسن روحانی از شکاف بین مسئولیت‌های رئیس‌جمهور و اختیارات این نهاد صحبت کرده است. این فقط مختص آقای روحانی نبوده است؛ آقای خاتمی، آقای احمدی‌نژاد و روسای جمهور سابق هم این را گفته‌اند.

 • ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۲:۲۵
  فرارسیدن نخستین سالگرد؛

  یورو نیوز نوشت: یک سال پس از آغاز اعتراضات بغداد، گویی پاشنه همچنان بر همان در می‌چرخد. با وجود استقرار دولت جدید و جان باختن حدود ۶۰۰ نفر از معترضان، کماکان اوضاع نابسامان گزارش می‌شود و تقریبا هیچ تغییری در وضعیت مردمی که در اعتراض به وضعیت نامساعد خود به خیابان‌های بغداد آمدند، ایجاد نشده است.

 • ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۱۲:۱۶

  اگر رئیس جمهوری اجازه‌ی دخالت در کارش را به دیگران بدهد، طبیعی است که از اقتدار و قدرت او کم خواهد شد. به عنوان مثال، در قانون اساسی غیر از وزارت اطلاعات هیچ نهاد دیگری پاسخگوی مسائل امنیتی و اطلاعاتی کشور نیست. اما شاهد هستیم که نهادهای موازی با وزارت اطلاعات به وجود آمده و آنها کار خود را می‌کنند و گاهی در موضوعی وزارت اطلاعات نظر مخالف دارد اما آنها کار خود را انجام می‌دهند، مثل قضیه‌ی بازداشت محیط زیستی‌ها.

جستجوی پیشرفته