• ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ ۲۰:۵۵
  غریب آبادی در نشست شورای حکام آژانس:

  کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان ملل و سایر سازمان های بین المللی مستقر در وین، در نشست امروز شورای حکام سخنرانی و آخرین مواضع کشورمان را درخصوص برجام و تحولات مرتبط، مطرح نمود. متن سخنرانی نماینده دائم کشورمان به شرح ذیل است.

 • ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ ۱۸:۵۸

  سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد: اظهارات مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر «حمایت از مردم ایران» ریاکارانه است چرا که آنها (واشنگتن) هر کاری را برای افزایش درد و رنج مردم ایران انجام می‌دهند.

 • ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ ۱۸:۴۵

  بعضی وقت‌ها تهدید و بعضی وقت‌ها خوانده می‌شویم و ما هم باید اثبات کنیم که دشمن نیستیم. توضیح می‌دهیم که همان چیزی که در اخبار گفته می‌شود با این زبان می‌گوییم و بعضی اوقات تندترش می‌کنیم. شما دقت کنید ببینید اگر انتقاد می‌کنیم از چه چیزی است. مگر ضد نظام و ضد هموطن خودمان حرف می‌زنیم؟ همان حرف‌هایی که شما با ادبیات و سیاست مخصوص رسانه خودتان می‌گویید و با ادبیات رسانه خودمان می‌گوییم.

 • ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ ۱۸:۳۵

  ساعتی قبل اتصال اینترنت در استان بوشهر , و بخش های از استان فارس برقرار شده و شبکه های اجتماعی نیز در دسترس کاربران است.از روز شنبه هفته جاری و با تصمیم شورای عالی امنیت کشور دسترسی به سایت های دارای سرور خارجی و همچنین برخی از اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی و پیام رسان قطع شده بود.

 • ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ ۱۸:۲۹

  در پی پیگیری‌های انجام شده مشخص شد هفت دانشگاه سطح یک و بزرگ کشور (امیر کبیر، صنعتی شریف، علامه طباطبایی، تهران، علم و صنعت، خواجه نصیر و شهید بهشتی) به اینترنت جهانی دسترسی پیدا کردند.

 • ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ ۱۸:۲۲

  به گفته مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد ،جسد نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در استان چهار و محال و بختیاری،که در سال‌های اخیر در استان کهگیلو‌یه وبویر‌ احمد زندگی می‌کرد در یاسوج پیدا شد. محسن جلیل با اعلام این خبر افزود: « پیکر حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی زاده معروف به (سیدعلی صفدر) که حدود سه روز پیش مفقود شده بود، ‌در آسانسور زیرزمینی در یک ساختمان نیمه‌کاره در خیابان ابوذر 10 یاسوج پیدا شد.» این روحانی که حدودا 60 سال سن داشت در سال‌های اخیر در اداره کل ارشاد استان کهگیلویه و بویراحمد به کار تبلیغات مشغول بود. هنوز دلیل یا دلایل فوت این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در سال‌های 63 تا 67 ، مشخص نشده است.

 • ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ ۱۸:۱۲

  علی اسدی معاون مدیر کل حقوقی شهرداری تهران در در توضیح آخرین وضعیت پرونده زمین‌خواری در منطقه ۲ تهران که از سوی وزارت اطلاعات کشف و و زمین خواران در اجرای نقشه خود ناکام ماندند، گفت: زمین‌خواران قصد داشتند برای تعدادی پارک، زمین و خیابان در منطقه ۲ شهرداری تهران سند تهیه کنند و بر اساس سند تهیه شده بر علیه شهرداری تهران به مراجع قضایی طرح دعوا کنند و بر اساس همین طرح دعوا میلیارد‌ها تومان پول از شهرداری بگیرند.

 • ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ ۱۷:۵۰
  محمد کاظمی، عضو کمیسیون حقوقی مجلس:

  محمد کاظمی عضو کمیسیون حقوقی مجلس : «ماهیت وظیفه مجلس خبرگان، نظارت بر عملکرد رهبری و انتخاب رهبر در شرایط خاص است. ممکن است مجلس خبرگان رهنمودی به مجلس، دولت و مردم بدهد اما این نهاد نمی‌تواند مصوبه‌ای لازم‌الاجرا را صادر کند.»

 • ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ ۱۷:۲۹

  سید احمد خاتمی،سخنگوی خبرگان رهبری در حاشیه جلسه کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری در قم با اشاره به نقش مخرب شبکه‌ها و فضای مجازی خارجی که در حوادث اخیر جنایت کارانه عمل کردند و به صراحت تخریب و اغتشاش را آموزش می‌دادند گفت: اعضای کمیسیون سیاسی اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان در مصوبه‌ای تاکید کردند مسئولان اجازه فعالیت این شبکه‌ها از این پس ندهند.

 • ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ ۱۷:۱۰

  مرحله اول و دوم کمک معیشتی دولت از محل منابع افزایش قیمت بنزین به صورت نقدی به حساب ۴۰ میلیون نفر واریز شد و ۲۰ میلیون نفر باقی مانده نیز تا شنبه هفته آینده (۲ آذر ۹۸) این کمک معیشتی را دریافت خواهند کرد.

جستجوی پیشرفته