کد خبر: 104207
A

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها را اعلام کرد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه، محدوده گیلاوند از بروز ترافیک نیمه سنگین در محور تهران ـ پردیس مسیر رفت و برگشت، در مقاطع رودهن و بومهن خبر داد.

علی اکبر آشوری در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها اظهار داشت: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2350 دستگاه ترددشمار جاده‌ای کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده‌ها نسبت به روز قبل 3.4 درصد افزایش دارد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 15.8 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* آزادراه کرج ـ تهران پرترافیک‌ترین جاده کشور

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد:‌در شبانه روز گذشته آزادراه کرج ـ تهران با 128 هزار تردد، آزادراه کرج ـ قزوین با 118 هزار تردد و آزادراه تهران ـ کرج با 110 هزار تردد پرترددترین جاده‌های کشور بود.

* انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی

آشوری تصریح کرد: در حال حاضر 10 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسیر مسدود است که در این باره می‌توان به محورهایی نظیر پونل ـ خلخال، رازک ـ بلده، گنج‌نامه ـ تویسرکان، خرم آباد ـ پلدختر و محور فرعی شمشک ـ دیزین اشاره کرد.

* ترافیک سنگین در آزاد راه تهران ـ قزوین

وی در تشریح وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به شمال کشور از بروز ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده گیلاوند و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران ـ پردیس و بالعکس، محدوده رودهن و بومهن خبر داد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در حال حاضر در محورهای هراز، کندوان، آزادراه تهران ـ شمال و آزادراه قزوین ـ رشت در مسیر رفت و برگشت تردد روان است.

وی با بیان این که در جاده‌های منتهی به شمال کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران ـ‌ کرج ـ قزوین حدفاصل پل کلاک تا مهرویلا خبر داد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر