کد خبر: 113686
A

رئیس شورای شهر تهران گفت: شورای پنجم شورای نماد شفافیت بود، نه صیانت و مجلس به جای رفتن به سمت چنین طرح‌هایی که در این شرایط حساس و سخت جامعه، که واکنش منفی گسترده در جامعه ایجاد کند به دنبال حل مشکلات معیشتی و مطالبات واقعی جامعه برود و قطعاً شفافیت نیز از مطالبات اصلی جامعه و وعده‌های محقق نشده در مجلس است.

به گزارش دیده بان ایران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در سخنرانی پیش از دستور جلسه امروز شورا با تشکر از شهردار تهران و شهرداران مناطق ۱۷ و ۱۸ گفت: بالاخره طلسم آماده سازی حریم راه آهن تهران تبریز شکست و این منطقه در اختیار مردم قرار گرفت.

وی ادامه داد: مدتها بود که قرار بود در این منطقه بارگذاری شود وبا درآمد آن آزادسازی صورت گیرد اما با تصمیم شهرداری، این فضا که مشکلاتی زیادی برای مردم ایجاد کرده بود، تبدیل به باغ راهی شد که بزرگترین باغ راه ایران است،

رئیس شورای شهر با تاکید بر اینکه شهرداری در این زمینه دید کاسبکارانه نداشته باشد و این فضا را تبدیل به یک فضای عمومی برای استفاده از مردم کرد. افزود: روز اول افتتاح استقبال بسیار خوب مردمی را شاهد بودیم و باید از اعضای شورای شهر تشکر کنم.

وی در خصوص بحث صیانت از فضای مجازی گفت: شورای پنجم شورای نماد شفافیت بود، نه صیانت و مجلس به جای رفتن به سمت چنین طرح‌هایی که در این شرایط حساس و سخت جامعه، که واکنش منفی گسترده در جامعه ایجاد کند به دنبال حل مشکلات معیشتی و مطالبات واقعی جامعه برود و قطعاً شفافیت نیز از مطالبات اصلی جامعه و وعده‌های محقق نشده در مجلس است./ مهر

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر