کد خبر: 118522
A

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: در پی حادثه اسیدپاشی امروز در رشت ۳ نفر آسیب دیدند و فرد مجرم در بیمارستان تحت نظر پلیس است‌.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سرهنگ مجید رسول‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت ، از وقوع اسیدپاشی در رشت خبر داد و اظهار داشت: به دنبال گزارش واصله از اهالی یکی از خیابان‌های رشت، مأموران بلافاصله در محل حاضر و با حادثه اسیدپاشی مواجه شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان در تشریح این حادثه خاطرنشان کرد: عامل این حادثه اسیدپاشی بانویی میانسال و 52 ساله بود که به دلیل نزاع و اختلافات خانوادگی اقدام به پاشیدن اسید بر روی همسر 56 ساله خود کرده بود. 

رسول‌زاده افزود: فرد سومی که در این حادثه اسیدپاشی آسیب دیده مادر فرد اسیدپاش است که با قصد میانجی‌گری در حال جدا کردن طرفین از ناحیه کمر دچار سوختگی شده و اکنون هر 3 نفر برای درمان به بیمارستان منتقل شدند و مجرم تحت نظر پلیس است‌.

وی عدم بهره‌مندی افراد در کنترل عصبانیت خود را عامل بسیاری از جرائم جنایی دانست و تصریح کرد: شهروندان باید در مواجهه با  اختلافات خانوادگی و یا زناشویی با صلح و آرامش و از راه‌های معقول و قانونی برای حل مشکلات خود اقدام کنند.

 
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر