کد خبر: 119564
A

رئیس شورای تهران با اشاره به تغییر دیدگاه مردم به شوراهای اسلامی شهر، گفت: با روی کار آمدن نیروهای انقلاب در شوراهای شهر انتظارات مردم از این شورا نیز تغییر کرد. در حقیقت مردم با همان نگاهی که نسبت به شوراهای قبلی داشتند، به شورای فعلی نگاه نمی‌کنند.

به گزارش دیده بان ایران؛ مهدی چمران، نایب رئیس شورای ائتلاف در همایش مسئولان، دبیران و امور بانوان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به اینکه باید رابطه خوبی با مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا شکل بگیرد، اظهار کرد: هم‌اکنون که ابتدای کار شورای اسلامی شهر است، باید براساس برنامه و اصول میان شورای ائتلاف با شورای اسلامی شهر تهران رابطه خوب و صمیمانه‌ای برقرار شود.

نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب هدف فعالیت این شورا را کسب رضایت الهی و مردم دانست و تأکید کرد: شوراها و شهرداری‌ها ارتباط مستقیم با خدمات شهری مورد نیاز مردم دارند و رضایتی که می‌توانند برای مردم ایجاد کنند، موجب افزایش رضایت عمومی می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران متذکر شد: می‌توان گفت که به دست آوردن رضایت عمومی نیازمند ارائه خدمات مناسب از طرف شوراهای اسلامی شهر و شهرداری‌ها است و در غیر این صورت رضایت عمومی حاصل نخواهد شد.

چمران با اشاره به نتایج انتخابات گذشته شوراهای اسلامی شهر، افزود: حدود ۸۰ درصد منتخبین شوراهای اسلامی شهر افرادی بودند که توسط شورای ائتلاف معرفی شدند، لذا انتظار مردم از این شورا با شورای قبلی متفاوت است. در شوراهای قبلی کسی از آنها انتظاری نداشت هم‌چنان که در پایان دوره مردم با زیر ۱۰ صد با آنها مواجه شدند، که این نکته نشان‌دهنده این بود که مردم از این شوراها راضی نبودند.

وی با اشاره به تغییر دیدگاه مردم به شوراهای اسلامی شهر، تصریح کرد: با روی کار آمدن نیروهای انقلاب در شوراهای شهر انتظارات مردم از این شورا نیز تغییر کرد. در حقیقت مردم با همان نگاهی که نسبت به شوراهای قبلی داشتند، به شورای فعلی نگاه نمی‌کنند.

چمران یادآور شد: در حقیقت شوراهای اسلامی شهر باید در راستای رضایت عمومی و دور کردن عوامل نارضایتی تلاش کنند؛ از این‌رو شورای ائتلاف می‌تواند در مواردی از قبیل ایجاد رضایت عمومی به شوراهای اسلامی شهر کمک فکری کند.


 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر