کد خبر: 129718
A

اواخر سال گذشته زن جوانی برای خرید آخر سال از خانه خارج شد اما بعد از آن به خانه برنگشت. ناپدید شدن زن جوان، همسر او را به اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشاند و کاراگاهان بلافاصله برای پیدا کردن زن جوان وارد عمل شدند. سه روز پس از ناپدید شدن بهنوش، زن ناپدید شده، همسر او با پلیس تماس گرفت و از رها شدن بهنوش توسط آدم ربایان خبر داد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ اواخر سال گذشته زن جوانی برای خرید آخر سال از خانه خارج شد اما بعد از آن به خانه برنگشت. ناپدید شدن زن جوان، همسر او را به اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشاند و کاراگاهان بلافاصله برای پیدا کردن زن جوان وارد عمل شدند.

سه روز پس از ناپدید شدن بهنوش، زن ناپدید شده، همسر او با پلیس تماس گرفت و از رها شدن بهنوش توسط آدم ربایان خبر داد.

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری با تایید این خبر گفت : بدین ترتیب تحقیقات از بهنوش صورت گرفت و زن جوان گفت: برای خرید پایان سال از خانه خارج شدم و هنگام برگشت، سوار تاکسی شدم که پرایدی با دو سرنشین در مقابل پایم توقف کرد، با این تصور که راننده پراید مسافرکش و سایر سرنشینان مسافر هستند، سوار شدم، هنوز مسافتی طی نشده بود که سرنشین پراید که تصور می‌کردم مسافر است با تهدید چاقو سرم را زیر صندلی کرد.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: پراید سواران مرا تهدید کردند و من از ترس هیچ حرکتی نمی‌توانستم بکنم، آنها گوشی تلفن همراه، طلاها و وسایل با ارزشم را سرقت کردند، اما بعد از سرقت، در حوالی میدان شوش خودرو توقف کرد و مرد جوانی به آنها محلق شد و مرا به داخل خانه‌ای بردند، خانه‌ای که بعداً متوجه شدم پاتوق معتادان و مواد فروشان است، در آنجا مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و قرص‌هایی به زور به من می‌دادند که با خوردن آن، اصلاً نمی‌فهمیدم که چه خبر است.

وی گفت: در این مدت سعی کردم اعتماد یکی از آدم ربایان را جلب کنم و به او قول دادم که اگر به من کمک کند تا بتوانم فرار کنم پول خوبی به او می‌دهم، با کمک پسر جوان، در نهایت همدستانش راضی شدند که مرا رها کنند.

نثاری در پایان گفت: در ادامه تحقیقات کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت موفق به دستگیری مردان خشن شده و آنها به جرم خود اعتراف کردند، تحقیقات و کشف جرایم احتمالی در این خصوص ادامه دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر