کد خبر: 129840
A

«پُلِ بوستان آفرینش بجنورد با دیوارکشی، زنانه مردانه شد» خبری بود که روز گذشته منتشر شد. عضو شورای شهر بجنورد اعلام کرده این خبر کذب است. بر اساس اظهارات منتشر شده پارک پس از پیشنهاد شهرداری و تصویب شورای شهر بجنورد در حال تبدیل شدن به پارک بانوان بوده و شایعه زنانه و مردانه شدن هیچ بخشی از آن صحت ندارد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ خبر تغییر کاربری و تبدیل شدن پارک آفرینش بجنورد به پارک بانوان درماه‌های گذشته در خبرگزاری فارس منتشر شده است، اما امروز مطلبی با عنوان «پُلِ بوستان آفرینش بجنورد با دیوارکشی، زنانه مردانه شد» منتشر شد که از اساس این موضوع کذب از کار درآمد.

فارس نوشته خبر تغییر کاربری و تبدیل شدن پارک آفرینش بجنورد به پارک بانوان در ۲ ماه گذشته  منتشر و سعی شد این موضوع از جوانب مختلف، مورد نقد و برسی قرار گرفته گیرد.

برای این تغییر کاربری، شهرداری و شورای شهر تصمیم به حصارکشی در اطرف پارک آفرینش گرفته و حدود ۹۰ درصد پارک در حال تغییر به پارک بانوان است.

خبر تغییر کاربری و تبدیل شدن پارک آفرینش بجنورد به پارک بانوان در ۲ ماه گذشته در خبرگزاری فارس منتشر و سعی شد این موضوع از جوانب مختلف، مورد نقد و برسی قرار گرفته گیرد.

برای این تغییر کاربری، شهرداری و شورای شهر تصمیم به حصارکشی در اطرف پارک آفرینش گرفته و حدود ۹۰ درصد پارک در حال تغییر به پارک بانوان است.

این پارک پس از پیشنهاد شهرداری و تصویب شورای شهر بجنورد در حال تبدیل شدن به پارک بانوان بوده و شایعه زنانه مردانه شدن هیچ بخشی از آن صحت ندارد.

در روزهای گذشته و پس از ورود شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی، روند حصار کشی بر روی پلی که خارج از محدوده پارک بوده و در مسیر جریان سیل قرار داشته با دستور سازمان بازرسی متوقف شده و تصمیم گیری برای آن در انتظار جلسه هم اندیشی شهرداری و آب منطقه ای است.

طبق اعلام شرکت آب منطقه‌ای ممنوعیت این اداره برای دیوارکشی، صرفا به دیوارهای در مسیر سیل بوده (دیوارهای شمالی و جنوبی) و سایر ساخت و ساز دیوارها (دیوار های شرقی و غربی) در حوزه اختیارات شهرداری است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر