کد خبر: 133789
A

ارگان رسانه ای نزدیک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نقل از خبرنگار خود نوشت: از آغاز تجمع تا پایان آن که کمتر از 10 دقیقه به طول انجامید، کسبه مانع سواستفاده احتمالی برخی افراد غیرمرتبط با اعتراض مالیاتی خود شدند؛ برخی نیز که قصد جهت دادن به اعتراض مالیاتی کسبه منطقه امین حضور را داشتند بعد از حضور پلیس متقرق شدند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛  خبرگزاری تسنیم، ارگان رسانه ای نزدیک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نقل از خبرنگار خود نوشت؛ ساعتی پیش حدود 150 تا 200 نفر از کسبه‌ لوزام خانگی و الکترونیکی در اعتراض به افزایش مالیات، تجمع کرده و خواستار پاسخگویی مسئولین نسبت به این مهم و چرایی افزایش هزینه‌های مالیاتی خود شدند.

از آغاز تجمع تا پایان آن که کمتر از 10 دقیقه به طول انجامید، کسبه مانع سواستفاده احتمالی برخی افراد غیرمرتبط با اعتراض مالیاتی خود شدند؛ برخی نیز که قصد جهت دادن به اعتراض مالیاتی کسبه منطقه امین حضور را داشتند بعد از حضور پلیس متقرق شدند.

بعد از پایان تجمع نیز، برخی فرماندهان پلیس با حضور در فروشگاه‌های برخی معترضین، اعتراض آنها را استماع کردند.

خبرنگار تسنیم که در خیابان امین‌حضور حضور دارد می‌گوید هم‌اکنون هیچ تجمع در خیابان امین‌حضور وجود ندارد و نیروهای یگان امداد نیز بعد از برقراری آرامش کامل این خیابان را ترک کردند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر