کد خبر: 135570
A

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در حین درگیری با قاتل فراری مسلح در باباحیدر گروهبان یکم «مرتضی کریم‌زاده» و سرباز وظیفه «ابوالفضل هیبتی» به فیض شهادت نائل آمدند.

به گزارش سایت دیده بان ایران به نقل از پایگاه خبری پلیس چهارمحال و بختیاری، منوچهر امان‌اللهی اظهار کرد: با وقوع یک مورد آدم‌ربایی در یکی از استان‌های همجوار فرد گروگان‌گیر به صورت مسلحانه با یک خودرو به استان ما گریخت.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: به محض رصد و شناسایی پلاک خودرو گروگان‌گیر، تیم‌های گشتی در محورهای مواصلاتی جهت دستگیری و توقیف مستقر شدند.

وی افزود: به محض مشاهده خودرو گروگان‌گیر، کارکنان بخش باباحیدر دستور ایست دادند ولی راننده با بی‌توجهی به سمت ماموران تیراندازی کرد.

امان‌اللهی اضافه کرد: در حین تیراندازی گروهبان یکم «مرتضی کریم‌زاده» و سرباز وظیفه «ابوالفضل هیبتی» به فیض شهادت نائل آمدند.

بنابرگزارش دیده بان ایران؛ منوچهر امان‌اللهی فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در ادامه با حضور ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان فارسان و طی تعقیب و گریز، گروگان‌گیر مسلح به هلاکت رسید و یکی از کارکنان شهرستان فارسان نیز در این حین مجروح شد. فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: خبر تکمیلی این درگیری متعاقباً اعلام خواهد شد.

0

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر