کد خبر: 136723
A

محمد مهرتک رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مشگین شهر در استان اردبیل گفت: در ۲ روز اخیر، یک سگ هار ۱۶ نفر از اهالی مشگین‌شهر را راهی بیمارستان کرد. او گفت: از این تعداد ۳ نفر در بیمارستان بستری شدند که یک نفر در تحت جراحی قرار گرفته، یک نفر در بخش داخلی بستری و نفر سوم با رضایت شخصی مرخص شده است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛  رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مشگین شهر در استان اردبیل به ایلنا گفت: در ۲ روز اخیر، یک سگ هار ۱۶ نفر از اهالی مشگین‌شهر را راهی بیمارستان کرد.

محمد مهرتک با اعلام این خبر افزود: یک نفر از عشایر در ییلاقات، ۵ نفر در محله سبزه میدان و ۱۰ شهروند در محلات مختلف شهر مورد حمله این سگ قرار گرفته‌اند.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مشگین‌شهر بیان کرد: در چنین مواقعی تزریق واکسن هاری رایگان است و تمامی زخمی‌ها، واکسن هاری را دریافت کرده‌اند.

مهرتک تشریح کرد: این حیوان پس از ساعت‌ها تلاش ماموران آتش‌نشانی، محیط زیست و نیروی انتظامی شهرستان مشگین‌شهر در محله چایپاره از پای درآمد.

وی گفت: از این تعداد ۳ نفر در بیمارستان بستری شدند که یک نفر در تحت جراحی قرار گرفته، یک نفر در بخش داخلی بستری و نفر سوم با رضایت شخصی مرخص شده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر