کد خبر: 137072
A

فرمانده انتظامی پردیس از دستگیری فردی که اقدام به انتشار تصویری با محتوای استعمال مواد مخدر به کودکان در فضای مجازی کرده بود، خبر داد.

به گزارش دیده بان ایران: سرهنگ بهزاد عبدیان بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کارشناسان پلیس فتا با رصد فضای مجازی، و مشاهده کلیپی با محتوای استعمال مواد مخدر توسط دو کودک برای پیگیری موضوع وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی پردیس گفت: با سرعت عمل افسران سایبری پلیس فتا مخفی گاه متهم در شهر بومهن شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، وی را دستگیر کردند.

عبدیان گفت: با هوشیاری عوامل پلیس فتای شهرستان ضمن جلوگیری از انتشار فیلم به صورت گسترده در فضای مجازی متهم نیز دستگیر شد.

وی اضافه کرد: متهم به همراه پرونده خود تحویل مقام قضائی شد.

این مسئول انتظامی گفت: تولید و انتشار هرگونه کلیپ، تصاویر یا مضامین کودک آزاری، همسرآزاری و حیوان آزاری به نحوی که باعث تشویش اذهان عمومی گردد، جرم تلقی شده و پلیس فتا با خاطیان برابر قانون رفتار خواهد کرد.

وی به هموطنان توصیه کرد: با رعایت هنجارها و شئونات رفتاری پذیرفته شده در جامعه، محتواهای خود را پالایش کرده و چنانچه درگذشته همچنین محتوایی منتشر کرده‌اند، حذف کنند و در تأیید و انتشار مطالب جدید دقت لازم را به عمل‌آورند.

منبع: مهر

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر