کد خبر: 137563
A

پوربابایی با اشاره به خبر دیروز ایرنا مبنی بر اینکه «تاجزاده اعلام کرده پوربابایی وکیل او نیست» گفت: خبر به گونه‌ای منتشر شده که انگار آقای تاجزاده بنده را به عنوان وکیل پرونده نپذیرفته است. در حالی که ایشان اعلام کردند با توجه به‌ اینکه از حق ملاقات با وکیل و ارائه دفاع صرف‌نظر کرده‌اند و اساساً قصد دفاع ندارند، بنابراین وکیل هم نخواهند داشت.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ هوشنگ پوربابایی، وکیل تاجزاده با اشاره به اینکه باید اجازه داده شود، پرونده در بستر قانون و شفافیت پیش برود، گفت:خبر خبرگزاری یادشده به گونه‌ای منتشر شده که انگار آقای تاجزاده بنده را به عنوان وکیل پرونده نپذیرفته است. در حالی‌که ایشان اعلام کردند با توجه به‌ اینکه از حق ملاقات با وکیل و ارائه دفاع صرف‌نظر کرده‌اند و اساساً قصد دفاع ندارند، بنابراین وکیل هم نخواهند داشت.

او ادامه داد: این دو مقوله با هم تفاوت دارد. تاجزاده به هیچ عنوان اعلام نکرده بنده یا سایر وکلا را نمی‌پذیرد، بلکه بنا به دلایلی مشخص از دفاع صرف‌نظر کرده‌اند، اما در برخی رسانه‌های خاص بدون توجه به این مستندات، تلاش می‌شود واقعیت جعل شود.

پوربابایی گفت: معتقدم باید اجازه داده شود، موضوع در بستری شفاف، ذیل قانون بررسی شود. ایجاد چنین حاشیه‌هایی به جز اینکه باعث التهاب بیشتر افکار عمومی شود و اعتماد آنان را به برخی رسانه‌ها خدشه‌دار سازد، فایده‌ای نخواهد داشت.

منبع: اعتمادآنلاین

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر