کد خبر: 137887
A

معاون اجتماعی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری سه عامل حمله مسلحانه به ساکنان یک واحد مسکونی در حوالی خیابان پیروزی خبر داد و گفت: متهمان بر سر جای پارک خودرو از سلاح گرم استفاده کرده بودند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ معاون اجتماعی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری سه عامل حمله مسلحانه به ساکنان یک واحد مسکونی در حوالی خیابان پیروزی خبر داد و گفت: متهمان بر سر جای پارک خودرو از سلاح گرم استفاده کرده بودند.

سرگرد محمد زیدی معاون اجتماعی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ در تشریح جزئیات این خبر گفت: در اواخر تیرماه سال جاری خبری در خصوص تیراندازی راکب و دو ترک‌نشین یک دستگاه موتور سیکلت به اهالی یک واحد مسکونی در حوالی خیابان پیروزی دریافت شد و موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات میدانی و پایش اطلاعات به دست آمده مشخص کرد که متهم اصلی پرونده، یکی از ساکنان مجتمع مسکونی بود که اخیرا بر سر جای پارک خودرو با یکی از همسایگان درگیر شده و در ادامه دو تن از اراذل و اوباش سابقه‌دار را اجیر کرده که با عربده کشی و تیراندازی با سلاح گرم بلافاصله از محل متواری شده اند.

معاون اجتماعی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران با اشاره به شناسایی مخفیگاه متهم در یکی از شهرهای حاشیه تهران، افزود: در ادامه ماموران پلیس، هر سه متهم را در مخفیگاهشان دستگیر کردند و این افراد به پلیس امنیت عمومی منتقل شدند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر