کد خبر: 140605
A

وزیر آموزش و پرورش: به هیچ عنوان سند ۲۰۳۰ را اجرا نمی‌کنیم/ به دنبال تربیت نسل مؤمن هستیم

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: وزارت آموزش و پرورش به هیچ عنوان سند ۲۰۳۰ را اجرا نمی‌کند، تربیت نسل مؤمن و کارآمد مهم‌ترین سیاست نظام آموزش و پرورش است.

وزیر آموزش و پرورش: به هیچ عنوان سند ۲۰۳۰ را اجرا نمی‌کنیم/ به دنبال تربیت نسل مؤمن هستیم

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش صبح چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: نظام آموزش و پرورش در طول دوران مختلف مورد توجه علما و از سویی دیگر دشمنان بوده است و امروز اگر می‌بینیم که مورد توجه ویژه دشمنان است که بتوانند به آن نفوذ کنند صرفاً به دلیل تأثیری است که آموزش و پرورش بر آینده دارد.

وی ادامه داد: دشمنان تا دیروز دانشگاه‌ها را هدف قرار داده بودند و امروز به سمت دانش ‌آموزان خواهند رفت و می‌خواهند دانش‌آموزان ما را مشغول کنند برای اینکه به مدرسه ورود نداشته باشند تا به قله‌های علم و دانش دست پیدا نکنند.

وی عنوان کرد: در مقابل ما برای ارتقای هرچه بیشتر آموزش و پرورش اجرایی کردن سند تحول بنیادین را در دستور کار قرار دادیم و امیدواریم با حمایت‌های همه مسئولان در استان قزوین بتوانیم در این امر توفیق کسب کنیم.

وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: وزارت آموزش و پرورش به هیچ عنوان سند ۲۰۳۰ را اجرا نمی‌کند، تربیت نسل مؤمن و کارآمد مهم‌ترین سیاست نظام آموزش و پرورش است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر