کد خبر: 141250
A

معاون وزیر کشور: دشمنان نیروی انتظامی را هدف گرفتند

هاشم کارگر ضمن اشاره به اینکه قدردان نیروی انتظامی هستیم گفت: نیروی انتظامی حقیقتاً بازوی امنیت، اقتدار و سربلندی ملت ایران است.

معاون وزیر کشور: دشمنان نیروی انتظامی را هدف گرفتند

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ هاشم کارگر معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور به مناسبت هفته نیروی انتظامی در نشست با جمعی از مدیران و کارکنان نیروی انتظامی ضمن تبریک ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) با بیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی از مخلص ترین اقشار بوده که در زمان اغتشاشات بار دیگر حقانیت خود را ثابت کرده و نشان دادند با چه ظرفیت بالایی از امنیت تمام آحاد جامعه حفاظت می‌کنند، اظهار کرد: باید از نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت قدردانی کرده و پشتیبان آنان در انجام مأموریت‌ها و وظایفشان باشیم.

وی با اشاره به اینکه برخی افراد به دنبال نابودی ایران هستند چرا که نمی‌توانند چنین نظام مستحکمی را ببیند و باید بگوییم این خواسته را به گور خواهند برد، گفت: دشمنان در فتنه اخیر نیروی انتظامی را هدف گرفتند تا سپر امنیتی و دفاعی در درون کشور شکسته شود که مردم شریف با هوشیاری تمام و یکپارچه در مقابل این فتنه به پا خواستند.

معاون وزیر کشور با بیان اینکه خدمت در نیروی انتظامی افتخار بزرگی است، تصریح کرد: در تمامی اغتشاشات دشمنان مردم را هدف قرار دادند تا با ایجاد نارضایتی در آن از طریق آسیب به اموال خصوصی و عمومی و تعطیلی کسب و کار به بخشی از اهداف شوم خود برسند؛ اما بار دیگر نیروی انتظامی با جانفشانی و صبر و حوصله و با همکاری بخش های دیگر و خصوصا مردم عزیز امنیت را برقرار کرده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان ثبت احوال کشور، کارگر در پایان با بیان اینکه نیروی انتظامی در اربعین امسال نیز خوش درخشید، افزود: اربعین حسینی امسال یک رزمایش جدی و مهم برای کشور بود که نیروی انتظامی در آن مسئولیت بزرگی داشت و موفق عمل کرد.

منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر