کد خبر: 142311
A

محمد معتمدی خواندن سرود ایران در جام‌جهانی را تکذیب کرد +عکس

محمد معتمدی در واکنش به شایعاتی در خصوص خواندن سرود تیم ملی در جام جهانی گفت: تمام فعالیت‌های حرفه‌ای‌ام را هم تعطیل کرده‌ام. فقط به خاطر اینکه دل و دماغ هیچ کاری را ندارم. البته نمی‌دانم منظور از خواننده رسمی تیم ملی یعنی چه! من تاکنون در هیچ نهاد و ارگانی نه رسمی بوده‌ام و نه قراردادی.

محمد معتمدی خواندن سرود ایران در جام‌جهانی را تکذیب کرد +عکس

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ محمد معتمدی با انتشار مطلبی نسبت به خبر خواندن سرود تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۲۲ واکنش نشان داد.

روز گذشته ۷ آبان ماه بود که مصاحبه ای از سوی خبرگزاری مهر با غلامحسین زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال منتشر و در آن اعلام شد که محمد معتمدی به عنوان خواننده رسمی سرود جمهوری اسلامی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ انتخاب شده است.

حال امروز ۸ آبان محمد معتمدی با انتشار مطلبی به این خبر واکنش نشان داده است که به شرح زیر است:

9ff1baaf-d584-40c3-8fcc-c99beafe3f77

«امروز در خبرها مطلع شدم که بنده به عنوان خواننده رسمی تیم ملی انتخاب شده‌ام. راستش از روزی که کشورم ناآرام شده، لبم به صحبت هم باز نمی‌شود چه رسد به آواز خواندن!

تمام فعالیت‌های حرفه‌ای‌ام را هم تعطیل کرده‌ام. فقط به خاطر اینکه دل و دماغ هیچ کاری را ندارم. البته نمی‌دانم منظور از خواننده رسمی تیم ملی یعنی چه! من تاکنون در هیچ نهاد و ارگانی نه رسمی بوده‌ام و نه قراردادی.

ولی حدسم این است که قطعه‌ای که چند ماه پیش و قبل از ناآرامی‌ها؛ به همت یکی از دوستان آهنگسازم تولید شده، از میان دیگر آثار تولید شده برای همراهی تیم ملی انتخاب شده است.

در این سال‌ها که جوانی‌ام را برای هنر و موسیقی گذاشتم فراز و نشیب‌های زیاد و کم‌لطفی‌های مختلف و متفاوتی دیدم اما اقرار می‌کنم، اینکه خواندن برای تیم ملی فوتبال کشورم جرم باشد، مرحله جدیدی از فرآیند تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران است که تا امروز قفل بود!

موسیقی…! عجب حرفه بدی…»

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر