کد خبر: 143936
A

یک استاد اخلاق حوزه علمیه: نسبت به مسجد جفا شده است

عضو هیئت‌ امنای بنیاد هدایت می‌گوید: اگر بخواهیم به سمت ظهور امام زمان(عج) حرکت کنیم باید شبکه دینی گسترده‌ای ایجاد کنیم.

یک استاد اخلاق حوزه علمیه: نسبت به مسجد جفا شده است

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین مسعود عالی، عضو هیئت‌ امنای بنیاد هدایت در حاشیه بازدید از سومین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: اگر بخواهیم به سمت ظهور امام زمان(عج) حرکت کنیم باید شبکه دینی گسترده‌ای ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه در این شبکه باید سبک زندگی و حیات دینی گسترش پیدا کند، مطرح کرد: مهم‌ترین پایگاه این شبکه مساجد هستند؛ چراکه مسجد مانند قلب، می‌تواند حیات دینی را در کشور پمپاژ کند.

عالی ادامه داد: افرادی که به هر صورتی مرتبط با مسجد هستند، از جمله امام جماعت، طلاب، روحانیون و... نسبت به شناخت مسجد، کارکردهای مسجد، آثار مسجد و سیر تاریخی مسجد باید مطلع باشند و در این راستا نمایشگاه مسجد جامعه پرداز یک منبع دقیق و کامل است.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه نسبت به مسجد جفا شده است، خاطرنشان کرد: همه اقشار مردم متدین خصوصاً طلاب، ائمه جماعت، ائمه جمعه و ... از این نمایشگاه که از نظر علمی و تاریخی سیری از مسجد را ایجاد کرده است بازدید کنند.

منبع: حوزه نیوز

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر