کد خبر: 145565
A

پلیس تهران: عامل اغتشاشات پاساژ علاءالدین را دستگیر کردیم

سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات تهران: در پی فراخوان‌هایی که گروه‌های معاند برای روز‌های آتی اعلام کرده بودند، ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات پایتخت شناسایی عامل اصلی این اغتشاشات را در دستور کار قرار دادند.

پلیس تهران: عامل اغتشاشات پاساژ علاءالدین را دستگیر کردیم

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات تهران اظهار کرد: در پی فراخوان‌هایی که گروه‌های معاند برای روز‌های آتی اعلام کرده بودند، ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات پایتخت شناسایی عامل اصلی این اغتشاشات را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی ماموران نظارت بر اماکن پلیس اطلاعات تهران مشخص شد یکی از محرکان و لیدر‌های اصلی شکل‌گیری اغتشاشات قصد دارد با تحریک جوانان و استفاده از شعار‌های ساختارشکنانه زمینه تجمع غیرقانونی و شکل‌گیری اعتصابات صنفی در محوطه و طبقات پاساژ علاءالدین را موجب شود.

مرادی گفت: با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات اطلاعاتی ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات تهران مشخص شد، متهم در محوطه جلوی درب ورودی مجتمع تجاری علاءالدین به صورت دستفروش مشغول به فعالیت است، که پس از شناسایی دستگیر و به دادسرا معرفی شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات پایتخت گفت: دستگیری عاملان اصلی اغتشاشات همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر