کد خبر: 147638
A

درخواست فوری پلیس: سفر و تردد غیر ضروری ممنوع!

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی از افزایش ۱۲ درصدی ترددها نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: تا مساعد شدن هوا از سفر پرهیز کنید.

درخواست فوری پلیس: سفر و تردد غیر ضروری ممنوع!

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سردار سید کمال هادیانفر؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در گفت‌وگو با شبکه خبر با بیان اینکه پلیس در طرح زمستانه قرار دارد، اظهار کرد: پیش‌بینی چنین شرایطی را برای جاده‌ها داشتیم و بیش از 76 هزار نفر از ماموران پلیس راهور، پرسنل اورژانس و دیگر دستگاه‌های امدادرسان در جاده‌ها در حالت آماده‌باش هستند.

وی با بیان اینکه شاهد بارش برف و باران در 18 استان هستیم، گفت: در برخی از محورهای استان زنجان، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی راه‌ها مسدود هستند.

سردار هادیانفر گفت: در بخش‌هایی مانند محور چالوس برف و کولاک شدید حاکم است و به ماموران حاضر در این محورها اعلام کرده‌ایم در صورت نیاز این محور مسدود شود.

به گفته رئیس پلیس راهور فراجا همچنین در محور همدان ـ ساوه بارش برف سنگین گزارش شده است.

وی ادامه داد: در شمال تهران بارش شدید برف داریم و معابر این منطقه بسیار لغزنده است و ایجاب می‌کند از سفرهای غیرضروری پرهیز شود و اگر نیاز به سفر است از ناوگان عمومی استفاده شود.

هادیانفر با بیان اینکه استفاده از زنجیر چرخ در زمستان الزامی است، گفت:  نسبت به سال گذشته 12 درصد افزایش تردد تا کنون در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ثبت شده است.

منبع: تسنیم

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر