کد خبر: 151128
A

توضیح سخنگوی سازمان آتش‌نشانی درباره آتش سوزی پاساژ بازار تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت، آتش‌ سوزی در پاساژ تولید کفش در بازار تهران بدون مصدوم مهار شد.

توضیح سخنگوی سازمان آتش‌نشانی درباره آتش سوزی پاساژ بازار تهران

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز جمعه گفت: ساعت ۲۱:۳۱ شب گذشته(پنجشنبه) حادثه آتش سوزی در بازار تهران، کوچه سیدولی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی در مدت چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد که یک پاساژ ۲ طبقه که ۸۰ باب مغازه که همگی در زمینه تولید کشف فعالیت داشته طعمه آتش شده است.

ملکی ادامه داد: کانون اصلی آتش در طبقه دوم پاساژ پنج باب مغازه به وسعت ۱۰۰ متر بود که در محل مملو از مواد قابل اشتعال همچون حلال‌های تینر و بنزین و سایر لوازم بود.

وی با بیان اینکه آتش در حال سرایت به سقف شیروانی و سایر مغازه‌ها بود، گفت: آتش‌نشانان عملیات مهار را آغاز و همزمان بخشی از سقف شیروانی را برش دادند.

به گفته ملکی، این آتش سوزی بدون مصدومیت مهار شد اما از تولیدکنندگان درخواست داریم با توجه به ایام عید و افزایش ساعت کاری حتما در ایام شب نیز از مسدود کردن مسیرهای خروجی کارگاه و پاساژ خودداری کنند و از کارگران ۲۴ ساعته استفاده نکنند زیرا در گذشته نیز به دلیل خستگی کارگران شاهد اتفاقات ناگواری بودیم.

منبع: ایرنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر