کد خبر: 51312
A

رییس شورای شهر تهران: متاسفانه هنوز تمهیداتی برای عدم سکونت در ساختمان‌های نیمه کاره نداریم. ان شاءالله‌ باید آیین‌ نامه‌های مناسب آن را بنویسیم و با کمک قوه قضاییه و دولت آنها را به اجرا گذاریم.

به گزارش دیده بان ایران؛ محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران صبح امروز در حاشیه رونمایی از 6 دستگاه خودروی آتش نشانی که به نردبان‌های مرتفع‌ مجهز‌ بودند، گفت: فرق کشورهای توسعه یافته و کشورهایی که در حال توسعه هستند در مواردی از این دست هست.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه در کشورهای توسعه یافته ساختمان‌ها توسط مدیران ویژه اداره می‌شوند، اظهار کرد: در این شرایط تا زمانی که این ساختمان‌ها پایان کار کسب نکرده‌اند اجازه ندارند که کسی را در این ساختمان‌ها اسکان دهند.

وی تصریح کرد: متاسفانه هنوز تمهیداتی برای عدم سکونت در ساختمان‌های نیمه کاره نداریم. ان شاءالله‌ باید آیین‌ نامه‌های مناسب آن را بنویسیم و با کمک قوه قضاییه و دولت آنها را به اجرا گذاریم.

هاشمی خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم که با کمک شهرداری تهران، اجازه ندهیم که ساختمان‌هایی که هنوز ایمن نشده‌اند توسط مردم مورد استفاده قرار بگیرند/ باشگاه خبرنگاران

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر