کد خبر: 53279
A

رئیس پلیس پیشگیری ناجا از کشف بیش از ۱۸ میلیارد ریال اسکناس جعلی و دستگیری اعضای باند حرفه ای جعل اسکناس توسط پلیس فرودگاه مشهد خبر داد.

به گزارش دیده بان ایران به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد شرفی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر حمل اسکناس جعلی، به لحاظ حساسیت و اهمیت موضوع، بلافاصله شناسایی و دستگیری متهمان در دستورکار پلیس فرودگاه مشهد قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا پس از هماهنگی لازم با مقام قضائی، خودروی حمل اسکناس های جعلی در محل پارکینگ پروازهای داخلی شناسایی و توسط پلیس فرودگاه مشهد توقیف شد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا خاطرنشان کرد: در بررسی خودروی توقیفی تراول چک های جعلی ۵۰۰ هزار ریالی جمعا به مبلغ ۱۸ میلیارد و چهارصد میلیون ریال که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.

سردار شرفی گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی، ۵ نفر از جاعلان اسکناس از جمله جاعل اصلی دستگیر و در بازرسی از محل سکونت آنها علاوه بر کشف دو دستگاه چاپ طلا کوب، یک دستگاه چاپگر رنگی، یک دستگاه برش ورق به همراه پایه مربوطه مقداری کاغذ مخصوص که در چاپ اسکناس مورد استفاده قرار می گرفت به همراه مقداری اقلام ممنوعه از جمله مواد مخدر نیز کشف شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر