کد خبر: 59856
A

ساعت 2 و 10 دقیقه بامداد دوشنبه در تماسی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یک مورد درگیری فیزیکی و چاقوکشی در یکی از روستاهای این شهر اطلاع‌رسانی شد. تیمی از مأموران کلانتری 18 جورقان در محل حضور یافته و در بررسی‌های اولیه دریافتند که مردی 49 ساله با فامیل 50 ساله خود درگیر شده است. این 2 مرد میانسال از قبل اختلاف حساب داشتند که یکشنبه شب مرد 49 ساله راهی خانه مقتول شد. اما جدال لفظی آنها به درگیری فیزیکی کشیده شد و با وارد کردن 6 ضربه چاقو به ناحیه ران و شکم مرد 50 ساله او را به قتل رساند. قاتل نیز بلافاصله از محل متواری شد. مأموران در جریان جست‌وجو برای دستگیری قاتل ابتدا به خانه او رفتند اما مشخص شد که وی به علت تشنج توسط خانواده‌اش به بیمارستان سینا منتقل شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ ساعت 2 و 10 دقیقه بامداد دوشنبه در تماسی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یک مورد درگیری فیزیکی و چاقوکشی در یکی از روستاهای این شهر اطلاع‌رسانی شد.

تیمی از مأموران کلانتری 18 جورقان در محل حضور یافته و در بررسی‌های اولیه دریافتند که مردی 49 ساله با فامیل 50 ساله خود درگیر شده است. این 2 مرد میانسال از قبل اختلاف حساب داشتند که یکشنبه شب مرد 49 ساله راهی خانه مقتول شد. اما جدال لفظی آنها به درگیری فیزیکی کشیده شد و با وارد کردن 6 ضربه چاقو به ناحیه ران و شکم مرد 50 ساله او را به قتل رساند. قاتل نیز بلافاصله از محل متواری شد.

مأموران در جریان جست‌وجو برای دستگیری قاتل ابتدا به خانه او رفتند اما مشخص شد که وی به علت تشنج توسط خانواده‌اش به بیمارستان سینا منتقل شده است. موضوع قتل به قاضی کشیک دادگستری اطلاع‌رسانی شد و با دستور قاضی تحقیقات تخصصی توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی آغاز شد. این مقام انتظامی همدان گفت: هم اینک قاتل مرد 50 ساله در بیمارستان سینای شهر همدان بستری است و تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر