کد خبر: 61863
A

استاندار البرز با تأکید بر اینکه طی ۲۴ ساعت آینده میزان بارش‌ها در استان به ۸۰ میلی‌متر می‌رسد، از شهروندان و مسافران خواست از توقف در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند. استاندار البرز از مردم شهرهای کرج، اشتهارد، نظر آباد، فردیس، هشتگرد و منازل اطراف رودخانه های کرج و طالقان خواست احتیاط های لازم را در مسافرت های برون شهری داشته باشند. همه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران در آماده‌باش کامل هستند و تدابیر لازم برای مدیریت بحران‌های احتمالی ناشی از وقوع سیل و سیلاب اندیشیده شده است، گفت: از شهروندان می‌خواهیم هشدارها را جدی بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ عزیز الله شهبازی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: از مسافران و شهروندان البرزی می‌خواهیم از اسکان در مسیر و بستر رودخانه‌ها و تردد در جاده‌های منتهی به طالقان و چالوس به جد خودداری کنند.

وی با تأکید بر اینکه همه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران در آماده‌باش کامل هستند و تدابیر لازم برای مدیریت بحران‌های احتمالی ناشی از وقوع سیل و سیلاب اندیشیده شده است، گفت: از شهروندان می‌خواهیم هشدارها را جدی بگیرند.

استاندار البرز با اشاره به تقویت سامانه بارشی نسبت به دیروز و افزونی بیش‌ازپیش بارش‌های پیش‌بینی‌شده توسط مدل‌های هواشناسی به‌ویژه در استان البرز از همشهریان عزیز و مسافران نوروزی خواست از توقف و برپایی چادر در حریم رودخانه‌ها و مسیل‌های فصلی به‌ویژه در ارتفاعات البرز مرکزی پرهیز کنند.

شهبازی با اعلام هشدار وقوع سیل به‌واسطه شدت بارش‌ها طی ۲۴ ساعت آینده، گفت: از شهروندان البرزی و مسافران تقاضا می‌شود که به اخبار مدیریت بحران توجه کرده و از ترددهای غیرضروری به‌ویژه طی ۲۴ ساعت آینده امتناع کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر