کد خبر: 64356
A

سرهنگ "عباس کرمی": از چندی پیش ماموران در جریان سرقت‌های سریالی پول، مدارک و گوشی از بیماران و یا همراهان آن‌ها در بیمارستان میلاد قرار گرفتند که با توجه به حساسیت موضوع تحقیقات پلیسی به صورت محسوس و نامحسوس در بیمارستان آغاز شد. وی گفت: تا اینکه شب گذشته متهم دوباره برای سرقت به بیمارستان مراجعه که هنگام سرقت گوشی یکی از بیماران توسط ماموران انتظامی بیمارستان شناسایی و به دفتر پلیس هدایت شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ سرهنگ "عباس کرمی": از چندی پیش ماموران در جریان سرقت‌های سریالی پول، مدارک و گوشی از بیماران و یا همراهان آن‌ها در بیمارستان میلاد قرار گرفتند که با توجه به حساسیت موضوع تحقیقات پلیسی به صورت محسوس و نامحسوس در بیمارستان آغاز شد.

وی گفت: تا اینکه شب گذشته متهم دوباره برای سرقت به بیمارستان مراجعه که هنگام سرقت گوشی یکی از بیماران توسط ماموران انتظامی بیمارستان شناسایی و به دفتر پلیس هدایت شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم که چاره‌ای جز به اعتراف نداشت، در همان لحظه اول لب به سخن گشود و به جرم ارتکابی اعتراف کرد. 

فرمانده یگان‌های حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری پایتخت، افزود: در بررسی سوابق متهم مشخص شد وی سابق بر این نیز تحت عنوان همین جرم در بیمارستان میلاد دستگیر شده است.

وی خاطر نشان کرد: با تحقیقات اولیه پلیسی، متهم برای تکمیل پرونده و سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری ۱۳۷ نصر شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر