کد خبر: 75841
A

خبرگزاری سازمان تبلیغات اسلامی در گفت و گو با یک منبع مطلع عنوان کرده خانواده پویا بختیاری(از کشته شدگان حوادث آبان ماه ) شب گذشته بازداشت شده اند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ خبرگزاری سازمان تبلیغات اسلامی در گفت و گو با یک منبع مطلع عنوان کرده خانواده پویا بختیاری شب گذشته  بازداشت شده اند. 
 
خبرگزاری سازمان تبلیغات اسلامی در خبر خود مطالبی را به نقل از یک منبع آگاه عنوان کرده است. مشروح آن را  در ذیل می خوانید. 
 
 دشمنان ملت شریف ایران که از تروریسم اقتصادی و تشدید تحریم‌ها طرفی نبسته و تمام تلاش خود را به موج سواری بر اعتراضات آبان ماه امسال معطوف کرده و شکست سختی را متحمل شدند، همچنان برای استمرار اغتشاشات، سناریوی نخ نما شده کشته سازی و استفاده ابزاری از معدود خانواده‌های قربانیان این پروژه را دنبال می‌نمایند.

 

این منبع آگاه افزود: یکی از این خانواده‌ها که فرزندشان در اغتشاشات اخیر به صورت مشکوکی کشته شد، خانواده پویا بختیاری بود که علیرغم دعوت و صحبت با ایشان، در روند پروژه ضدانقلابی ورشکستگان فراری قرار گرفته و فعالانه بر اقدامات ساختار شکنانه خود اصرار ورزیدند. لذا با حکم قضائی و در راستای صیانت از نظم و امنیت مردم شریف و خسارت دیده، و نیز به منظور جلوگیری از تداوم پروژه کشته سازی و تکرار اقدامات مسلحانه علیه مردم، این عناصر بازداشت شدند.

 

این منبع آگاه همچنین از سایر خانواده‌هایی که بر نقشه شوم دشمنان اطلاع یافته و هوشیارانه دست رد بر سینه آنها زدند، تقدیر و تشکر نمود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر