کد خبر: 78023
A

یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران:برنامه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران این است که در سال آینده شکل ورود شهروندان به محدوده طرح ترافیک به شکل رزرو شده از پیش باشد.

 دیده بان ایران عرفان اسماعیل زاده:  یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در گفت‌وگویی، در تشریح جزئیات طرح رزرو ورود به محدوده طرح ترافیک در سال ۹۹ گفت: برنامه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران این است که در سال آینده شکل ورود شهروندان به محدوده طرح ترافیک به شکل رزرو شده از پیش باشد.

وی افزود: برای رزرو ورود به محدوده طرح ترافیک هر شهروند می‌تواند با ورود به تارنمای تهران من تاریخ ورود خود به محدوده را رزرو کند.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که آیا شهروندان در طول سال می‌توانند به شکل روزانه ورود به محدوده طرح ترافیک را برای خود رزرو کنند یا خیر؟ تصریح کرد: این طرح (رزرو ورود به محدوده طرح ترافیک) محدود به بازه زمانی مشخص نیست و هر شهروند می‌تواند حتی ۱۰ دقیقه قبل از ورود به محدوده ترافیکی رزرو ورود خود را انجام دهد.

او در پاسخ به این سوال که هدف از ارائه طرح رزرو ورود به محدوده طرح ترافیک در لایحه ارائه شده به شورای شهر تهران چیست؟ گفت: ما می‌خواهیم برای رعایت سقف تردد در محدوده طرح ترافیک، ورود در این محدوده را در سال آینده به شکل رزرو از پیش اجرا کنیم.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: اگر تعداد رزرو‌ها در روز برای ورود به محدوده طرح ترافیک بیش از سقف تعیین شده باشد، ما اجازه رزرو بیشتر به شهروندان نخواهیم داد.

او تصریح کرد: اجرای این طرح (رزرو ورود به محدوده طرح ترافیک) منوط به تصویب آن در شورای شهر تهران است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر