کد خبر: 79423
A

در پی شیوع بیماری کرونا، تعداد ٥٣٧ نفر از شهروندان، نخبگان و کنشگران مدنی و اجتماعی بوشهر در خصوص کنترل مبادی ورودی به استان و تمهیدات بهداشتی جهت مسافران و مهمانان عزیز هموطن بیانیه ای را امضا و منتشر کردند.

به گزارش دیده بان ایران؛ این بیانیه خطاب به استاندار بوشهر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و فرماندهان نظامی استان نوشته شده است.

در این بیانیه آمده است: « ما فعالان مدنی و شهروندان دغدغه‌مند استان بوشهر به علت شیوع بیماری کرونا به خصوص امکان سرایت آن از طریق گردشگران به استان بوشهر خواهان تمهیدات ویژه ای در این خصوص هستیم، لذا خواهشمندیم در مبادی ورودی استان بوشهر، از جمله فرودگاه ها، بنادر تجاری، ایستگاه بازرسی دالکی، ایستگاه بازرسی دیلم، ایستگاه بازرسی عسلویه و دیگر مبادی ورودی استان بوشهر... تمهیدات ویژه ای برای مقابله با ورود بیماران در جهت حفاظت از جامعه و ملت استان بوشهر صورت گیرد.»

از روز گذشته و با گسترش ویروس کرونا و رسیدن آن تا استان‌های همسایه بوشهر (فارس و هرمزگان) نگرانی بوشهری‌ها نیز شروع شده است از این رو صبح امروز، چهارشنبه ۷ اسفندماه نشستی در استانداری بوشهر برای تصمیم گیری در خصوص تعطیلی مدارس، دانشگاه ها، ورودی شهرها و غیره... برگزار شد./ ایلنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر