کد خبر: 80028
A
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری رشت:

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری رشت گفت: وضعیت در استان گیلان بالاتر از قرمز است و مردم به هیچ عنوان به هشدارها توجه نکرده و علی‌رغم محدودیت‌های ایجادشده به این استان سفر می کنند.

به گزارش دیده بان ایران؛ محمد دلسوز در مورد آخرین وضعیت استان گیلان با توجه به شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: حدود دو هفته پیش که بحران کرونا در استان گیلان شروع شد با شیوع بسیار گسترده بیماری روبه‌رو هستیم به طوری که چند بیمارستانی که برای این بیماری اختصاص دادن خیلی زود پر شد.

وی افزود: بیمارستان گوش و حلق و بینی را نیز خالی کردیم که زمانی نگذشت و پر شد؛ در استان با مشکل تخت نیز رو به رو هستیم اما مهمترین مشکل ما تجهیزات است که به میزانی که باید باشد در اختیار نداریم و شدیدا به ماسک و لباس و دستکش نیازمندیم.

دلسوز با بیان اینکه از آغاز شیوع بیماری کرونا سه نفر از کادر پرستاری گیلان به دلیل بیماری از دنیا رفتند، گفت: وضعیت در استان گیلان بالاتر از قرمز است و مردم به هیچ عنوان به هشدارها توجه نکرده و علی‌رغم محدودیت‌های ایجاد شده  به این استان سفر می‌کنند.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری رشت در مورد درخواست کمک از خیرین گفت: ما درخواست کمک کردیم از خیرین تا بتوانیم تجهیزات را تهیه کنیم؛ توانستیم ۴۰۰ دست لباس تهیه کردیم که قرار است دوشنبه توزیع شود./انا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر