کد خبر: 82739
A

سردار هادیانفر درباره ابتلای قطعی ۱۳۳ نفز از نیرو‌های پلیس راهور به کرونا توضیحاتی داد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا اظهار کرد: ۱۳۳ نفر از همکاران ما در پلیس راهور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شدند که بسیاری از آن‌ها بهبود یافتند و چند نفر دیگر طول درمان خود را طی می‌کنند و خوشبختانه فوتی در این مورد نداشتیم.

رئیس پلیس راهور ناجا افزود: ماموران راهور به رغم اینکه بیشترین تماس را با مردم داشتند و از آنجایی که در محیط باز خدمات ارائه می‌دادند و از سوی دیگر خدمات مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک محدود شد، هیچ یک از همکاران ما در اثر این بیماری فوت نکردند و بر اساس آخرین گزارش‌ها، تعداد محدودی که مبتلا شدند نیز در حال بهبودی هستند.

او بیان کرد: از ابتدای شیوع این بیماری در کشور با کاستی در زمینه تجهیزات بهداشتی مواجه بودیم که پلیس راهور نیز مشمول این کاستی‌ها بود. با این حال همکاران ما با وجود کمبود شدید تجهیزات ایثارگرانه و فداکارانه وارد عمل شدند و ماموریت خود را به خوبی انجام دادند.

سردار هادیانفر گفت: به رغم اینکه ستاد ملی مقابله با کرونا توقیف وسائل نقلیه و جریمه‌های ۵۰۰ هزار تومانی را اعلام کرد، به همکاران خود توصیه کردیم تا به صورت ارشادی با مردم صحبت کنند و با وجود مشکلات اقتصادی و بیماری از قوه قهریه استفاده نکنند.

رئیس پلیس راهور ناجا ادامه داد: بر این اساس از ادامه سفر ۴۸۰ هزار خودرو، با توصیه، ارشاد و بدون اعمال قانون و جریمه شدن بازداشته شد و به شهر‌های خود بازگشتند.

او افزود: حداقل جریمه نیز در مورد خودرو‌هایی که تردد داشتند اعمال شد و در حوزه توقیف خودرو‌ها نیز حداقل خودرو‌ها که اصرار به تخلف داشتند توقیف شدند.

گفتنی است؛ نیروهای پلیس راهور همیشه در روزهای سرد، گرم، آلوده و ... در حال خدمت رسانی و در مقابل کرونا هستند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر