کد خبر: 83349
A

یکی از اعضای هیئت مدیره اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی اعلام کرد که از این پس درج قیمت در آگهی‌های مربوط به خودرو ممنوع است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ مدتی است که آگهی‌های مربوط به فروش محصولات در پلتفرم‌های انتشار آگهی به صورت توافقی و یا با قیمت‌های نامتعارفی منتشر می‌شوند و این موضوع مشکلات متعددی را به وجود آورده است.

چندی پیش نیز خبر ممنوعیت درج قیمت در آگهی‌های اینترنتی منتشر شده بود که باعث سردرگمی بسیاری از افراد شده بود. اما به تازگی و به طور رسمی خبر ممنوعیت درج آگهی خودرو در پلتفرم‌های اینترنتی از سوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی منتشر شده و در همین راستا باشگاه خبرنگاران جوان در گفت‌وگو با یکی از اعضای هیئت مدیره اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی جزییات این قانون را جویا شد.

رضا الفت نسب، عضو هیئت مدیره اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ممنوعیت درج قیمت خودرو در پلتفرم‌های انتشار آگهی خبر داد و گفت: " حکم دادگاه مبنی بر ممنوعیت درج قیمت خودرو‌ در آگهی‌ها از روز پنجشنبه عصر صادر شده و از آن زمان در حال اجرا است".

وی افزود "این قانون تمامی پلتفرم‌هایی که شامل آگهی هستند را تحت تاثیر قرار می‌دهد".

الفت نسب در آخر اظهار داشت که پیش از این نیز محدودیت‌هایی برای سیستم قیمت‌گذاری وجود داشت. وی توضیح داد: " پیش از این نیز محدوده قیمتی برای خودروها مشخص شده بود و افراد در صورت اعمال قیمتی بالاتر از حد تعیین شده، قادر به انتشار آگهی خود را نداشتند. حالا این قانون به مرحله‌ای رسیده که آگهی اتومبیل‌ها بدون قیمت درج می‌شوند".

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر