کد خبر: 83433
A

در حالی که برخی از این جانور می‌ترسند، برخی دیگر عاشق این حیوانات هستند و حتی به عنوان حیوان خانگی آن‌ها را نگه می‌دارند. گونه‌های مختلفی از این خزنده در جهان وجود دارد، از مارهایی با جثه‌هایی ریز که سمی و خطرناک هستند تا مارهای غول پیکری که سمی نیستند، اما قادر به بلعیدن طعمه‌های بزرگ‌تر از خود و حتی انسان هستند. به تازگی پیدا شدن یک گرگ مار دو سر نادر در هند خبرساز شده است. " سوسانتا ناندا "، محیط‌بان هندوستانی ویدئویی از این مار نادر را در توئیتر خود منتشر کرد. در این ویدئو این گرگ مار که دارای دو سر مجزا بوده و در حال خزیدن روی زمین است دیده می‌شود. بنا به گفته ناندا این مار بی آزار است و خطری برای انسان ندارد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ در حالی که برخی از این جانور می‌ترسند، برخی دیگر عاشق این حیوانات هستند و حتی به عنوان حیوان خانگی آن‌ها را نگه می‌دارند. گونه‌های مختلفی از این خزنده در جهان وجود دارد، از مارهایی با جثه‌هایی ریز که سمی و خطرناک هستند تا مارهای غول پیکری که سمی نیستند، اما قادر به بلعیدن طعمه‌های بزرگ‌تر از خود و حتی انسان هستند.

به تازگی پیدا شدن یک گرگ مار دو سر نادر در هند خبرساز شده است. " سوسانتا ناندا "، محیط‌بان هندوستانی ویدئویی از این مار نادر را در توئیتر خود منتشر کرد. در این ویدئو این گرگ مار که دارای دو سر مجزا بوده و در حال خزیدن روی زمین است دیده می‌شود. بنا به گفته ناندا این مار بی آزار است و خطری برای انسان ندارد.

11863121_415

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر