کد خبر: 86549
A

مدیر روابط عمومى معاونت حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: نمایش وضعیت در حال بررسی روبروی اسم خبرنگار در سامانه تهران من صرفا به معنی نقص مدارک است.

به گزارش دیده بان ایران؛  على عالى درباره وضعیت طرح ترافیک خبرنگاران براى سال ٩٩ گفت: از ۱۵ تا ۲۱ تیر آن دسته از خبرنگاران که در سامانه تهران من، وضعیت در حال بررسی در روبروی اسم‌شان نمایش شده است مهلت دارند با مراجعه به حساب کاربری خود در  بخش ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران نسبت به ویرایش و بارگذاری مدارک اقدام کنند. 

 وی با تاکید بر اینکه نمایش وضعیت در حال بررسی در روبروی اسم خبرنگاران صرفا به معنی نقص مدرک یا مدارک است، تصریح کرد: نمایش این وضعیت به معنای تایید و یا عدم تایید نام خبرنگاران در سهمیه سال 99 نیست.

مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک با بیان اینکه سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران تا اعلام رسمی سهمیه‌های جدید در سال 99 دارای اعتبار است گفت: پایان زمان اعلام شده (21 تیر ماه ) صرفا پایان امکان ویرایش و تکمیل مدارک در سامانه است و به منظور لحاظ شدن سهمیه‌های جدید خبرنگاران نیست.

عالی تاکید کرد: تخصیص سهمیه خبرنگاران از سوى کمیته‌ای ٧ نفره متشکل از معاونت حمل و نقل و ترافیک ٢ نفر نماینده از کمیسیون عمران و حمل و نقل و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، معاونت مطبوعاتى وزارت فرهنگ و ارشاد، انجمن صنفى روزنامه نگاران استان تهران، انجمن صنفى رسانه‌هاى غیر دولتى و انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتى ایران در حال انجام است و نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران خاطرنشان کرد: پس از اعلام تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران، تخصیص کارت بلیت مترو هم صورت خواهد گرفت که جزئیات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: فارس

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر