کد خبر: 87284
A

علی اصغر اعلایی پدر یکی از قربانیان حادثه آتش‌سوزی و انفجار کلینیک سینا مهر آخرین مکالمه خود با دخترش را روایت کرد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ شامگاه سه‌شنبه (دهم تیر ماه) برای تهرانی‌ها بسیار متفاوت بود و  خبر انفجار مهیب در ساختمان کلینیک سینا مهر خیابان شریعتی  به سرعت در فضای رسانه‌ای کشور منتشر شد؛ بر اساس انفجار مورد اشاره که حوالی ساعت ۲۱ رخ داد، تعداد ۱۹ نفر از کارکنان و مراجعه کنندگان به این مرکز پزشکی جان خود را از دست دادند و تعداد دیگری هم مصدوم شدند.

طی چند روز گذشته حجت الاسلام درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور با ارائه گزارشی در مورد بررسی اماکن ناایمن در شهر تهران، از تدوین گزارش بررسی ۴۳۰ مرکز درمانی و بیمارستانی و صدور و ابلاغ اخطار برای مراکزی که ایمنی لازم را نداشته‌اند خبر داد و گفت که در حادثه کلینیک سینا مهر تهران، شهرداری تهران و وزارت بهداشت نسبت به نظارت بر تغییر کاربری محل کلینیک بدون در نظر گرفتن ملاحظات ایمنی مقصر بودند.
 
«در زمان حادثه آتش‌سوزی و انفجار کلینیک سینا مهر به همراه پسرم خودمان را با موتور به محل وقوع حادثه رساندیم.» این بخشی از اظهارات اصغر علایی پدر یکی از قربانیان حادثه اخیر در شمال شهر تهران است، ساعت ۲۱:۰۳ دقیقه رسیدیم و ساعت ۲۱:۰۵ دقیقه بود. دخترم باهام تماس گرفت و گفت که من طبقه چهارم هستم و در حال خفه شدن هستم، در آن زمان ماموران آتش نشانی به من اجازه ورود به طبقه چهارم را ندادند و حتی خودشان هم نرفتند.

روایت جانگداز پدر یکی از قربانیان آتش سوزی کلینیک سینا اطهر از شب حادثه/هیچ ارگان و سازمانی با ما همدردی نکرد


 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر