کد خبر: 88873
A

نوآوری مفهومیست که به ارائه ایده ی جدیدی اشاره دارد. کسانی که تفکرات خلاق و تصورات منحصر به فردی دارند، می توانند در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشند. نوآوری در حقیقت راه حلی است که به بهترین شکل پاسخگوی نیازها در جامعه باشد. این فاکتور را می توانیم در ارائه خدمات، محصولات، صنعت، آموزش، تجارت، اقتصاد و ... به خوبی مشاهده کنیم

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ نوآوری مفهومیست که به ارائه ایده ی جدیدی اشاره دارد. کسانی که تفکرات خلاق و تصورات منحصر به فردی دارند، می توانند در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشند. نوآوری در حقیقت راه حلی است که به بهترین شکل پاسخگوی نیازها در جامعه باشد. این فاکتور را می توانیم در ارائه خدمات، محصولات، صنعت، آموزش، تجارت، اقتصاد و ... به خوبی مشاهده کنیم. مسلما نوآوری نوعی تواناییست که افراد دارنده آن به موفقیت دست پیدا می کنند. البته توجه داشته باشید که نوآوری با اختراع تفاوت دارد. اگر ایده شما کاملا جدید باشد و قبلا به هیچ وجه وجود نداشته باشد، نمی توان اسم آن را نوآوری گذاشت و شما در واقع یک اختراع را به وجود آورده اید. اما اگر چیزهایی وجود داشته باشند و شما برای بهبود عملکرد یا توسعه شان دست به ابتکار و خلاقیت ویژه بزنید، آن گاه شما یک فرد نوآور هستید. در زمینه نوآوری قصد داریم که شما را با چهره ای موفق و سرشناس آشنا کنیم و آن فرد کسی نیست جز دکتر میثم شکری ساز.

نوآوری و کارآفرینی صفاتی هستند که شایسته او می باشند و بسیاری از کسانی که این کارآفرین جوان را می شناسند به آن واقف اند. برای آشنایی با عملکردهای نوآورانه و دستاوردهای شگفت انگیز دکتر میثم شکری ساز در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

کارآفرین جوان میثم شکری ساز را بشناسید و با اهداف او آشنا شوید

 

جوانی که دو سال عنوان کارآفرین برتر کشور را کسب نموده و باعث افتخار و غرورآفرینی بسیار است. او مدرک mba خود را از دانشگاه اشتنبایس برلین و امیرکبیر تهران اخذ کرده و در گرایش تولید  صنعتی در رشته مهندسی صنایع و گرایش آموزش عالی در مقطع دکتری کارآفرینی به تحصیل پرداخته است. او نقش مهمی در ارتقاء سطح علمی و آموزشی کشور داشته و اولین موسسه آموزش مجازی کشور را بیش از یک دهه پیش دایر نموده است. البته این تنها دستاورد نوآورانه وی در عرصه کارآفرینی نبوده و او نقش مهمی در کاربرد E-learning در کارآفرینی، توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، تجارت الکترونیک و رشد اقتصادی داشته است. همچنین تاثیر بسیاری نیز در امر اشتغال زایی کشور داشته و جوانان بسیاری را نیز در این راستا یاری نموده است. دکتر میثم شکری ساز مدیر عامل هلدینگ بزرگ پارس پندار نهاد نیز می باشد که این مجموعه متشکل از سازمان ها و مراکز بسیاری می باشد.

هلدینگ پارس پندار نهاد بستری است که بالغ بر 500 جوان فعال و با استعداد در آن به کار مشغول شده اند و مراحل رشد و موفقیت شان را می گذرانند. دکتر میثم شکری ساز مدرسی توانا، سخنرانی انگیزشی، پژوهشگری پویا و نویسنده ای فرهیخته است. سوابق تدریس او شامل آموزش ارتباطات و مهارت های زندگی، تبلیغات خلاق، فنون فروش و مذاکره، حقوق تجارت و کسب و کار، ارتباط موثر و اصول و مبانی مدیریت کسب و کار می شود. گفتیم که دکتر میثم شکری ساز سخنرانی انگیزشی است، چرا که او در سیمنارها، سخنرانی ها و اجلاس های بسیاری در داخل و خارج از کشور حضور داشته و با ارائه مشاوره های کاربردی و ارزنده در زمینه فروش، بازاریابی، ارتباطات، تجارت و کارآفرینی، به کسب و کارها یاری می رساند. از طرفی دکتر میثم شکری ساز یک نویسنده و مترجم توانا و خوشنام است که بیش از 10 کتاب را نگارش و ترجمه و چیزی در حدود 20 مقاله پژوهشی را به جامعه ادبی کشور تقدیم نموده است.

هلدینگ پارس پندار نهاد مجموعه ای پیشرو در خدمت رسانی

 

هلدینگ پارس پندار کلیه نیازهای آموزشی، مشاوره ای و مهارتی را برای انواع کسب و کارها پدید آورده است و به پیشرفت و ارتقا افراد و سازمان تحت حمایتشان کمک می کند تا با جدیدترین متد حاکم بر دنیا و کیفیتی بالا اداره شوند. این هلدینگ بزرگ و معتبر در بحث خدمات آموزشی، کسب و کار، مشاوره، تولید محتوا، آموزش مجازی، الکترونیکی و پژوهشی در کشور حرف اول را می زند. هلدینگ پارس نخستین مجموعه ایست که خدمات آموزشی خود را در سطوح بین الملل نموده ارائه می دهد و مدارکی که برای متقاضیان خود صادر می کند، همگی دارای تائیدیه سازمان WES کانادا و آمریکا هستند. این هلدینگ که در سال 1387 بدست دکتر میثم شکری ساز راه اندازی شده است، خدمات ویژه‌ایی را به افراد ویژه و فوق ویژه ارائه می کند. می توانیم بگوییم که میثم شکری ساز با ایجاد چنین مجموعه قدرتمندی به زعم خود تلاش های بسیاری را برای مردم و کشورش انجام داده است.

اقداماتی که برای تخریب چهره موفق میثم شکری ساز صورت گرفت

متاسفانه چندیست که در فضای مجازی میثم شکری ساز را به جعل مدرک در موسسه آموزش عالی اش متهم می کنند و اذعان دارند که او با دریافت مبالغ بسیاری دست به عوام فریبی و کلاهبرداری زده است. اما به راستی اگر باهوش باشید و کمی در این باب تفکر کنید، متوجه می شوید که این شایعات نمی توانند صحت داشته باشند. دکتر میثم شکری ساز بعد از انتشار چنین شایعاتی، شکایت خود را به پلیس مطرح کرد و پیگیر پرونده شایعه سازی بر علیه خویش شد. بعد از بررسی ها مشخص شد که او همه فعالیت هایش را در پرتو قوانین و اصول حاکم بر کشور انجام داده و تا به امروز هیچ گونه تخلفی را مرتکب نشده است. تمامی عملکردهای دکتر میثم شکری ساز دارای مجوزهای مورد تائید بوده اند و حتی ذره ای بی قانونی و تخطی در فرآیند های اجرایی اش به چشم نمی خورند. دکتر میثم شکری ساز اولین فرد موفقی نیست که طمعه شایعه سازی های سودجویان شده است و احتمالا آخرین آنان نیز نخواهد بود. برای رهایی از چنین اقدامات غیرمنصفانه و ناجوانمردانه ای، باید بکوشیم تا فرهنگ پذیرش موفقیت سایرین و خودکفایی در رشد و ترقی را در جامعه رواج دهیم تا دیگر شاهد چنین جریانات مسمومی نباشیم.

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر